Konspor

Douglas: “Cesur mücadelenin karşılığını aldığımız için mutluyuz”

Douglas: “Cesur mücadelenin karşılığını aldığımız için mutluyuz”

 
Devre arası transfer döneminde Torku Konyaspro’un kadrosuna kattığı ve ligdeki ilk maçında Galatasaray'a karşı sahada yer alan Barry Douglas, Galatasaray karşısında cesurca mücadele ettiklerini, karşılığını da aldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Hafta boyunca iyi hazırlandıkları Galatasaray maçında özellikle ilk yarıda etkili olduklarını ifade eden Barry Douglas, "Bakıldığında rakibe pozisyon vermeden, kontrolün tamamen bizde olduğu, önemli gol fırsatları yakaladığımız bir maç oldu. Değerlendiremedik. Bir ara rakibimizin baskısı vardı. Ama buna iyi karşılık verdik. Sahadaki mücadelemizin karşılığını puanla aldığımız bir maç oldu. Mutluyuz. Ligdeki iyi durumumuzu ve alınan başarılı sonuçları devam ettirmek istiyoruz" dedi.

Kendi performansını da değerlendiren Barry Douglas, "Bu benim ligdeki ilk maçımdı. Takıma katkı adına elimden gelenin en iyisini yaptığımı düşünüyorum. Bana verilen fırsatı iyi kullandım. Umarım artan bir performansla takımımıza kalan haftalarda da katkı sağlarım ve takım olarak başarılı oluruz" şeklinde görüş belirtti.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor