Fenerbahçe kafilesi Diyarbakır’da

Fenerbahçe kafilesi Diyarbakır’da

Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Ziraat Kupası Çeyrek Final maçı için Diyarbakır’a geldi. Sarı-lacivertlileri, Amed Sportif Faaliyetler Kulübü yöneticileri ve Fenerbahçeli taraftarlar karşılarken, takım otobüsü çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alındığı görüldü.
Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Finali’nde eşleştiği Amed Sportif Faaliyet Kulübü maçı için Diyarbakır’a geldi. Kafile saat 13.00’te başlayacak mücadele öncesi yoğun güvenlik önlemleri altında kente gelirken, Amed Sportif Faaliyetler Kulübü’nün kadın taraftarları da Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu’ya çiçek verdi.
Havaalanında toplanan az sayıdaki taraftar, takım otobüsünün geçişi sırasında Fenerbahçe lehine tezahüratlar yaptı. Fenerbahçeli futbolcuların bulunduğu otobüs, daha sonra yoğun güvenlik önlemi altında maçın oynanacağı sahaya doğru hareket etti. Sarı-lacivertli kafilede şu oyuncular yer alıyor:
"Volkan Demirel, Fabiano Ribeiro, Anıl Demir, Simon Kjaer, Michal Kadlec, Caner Koca, Yasir Subaşı, Hasan Ali Kaldırım, Savaş Polat, Şener Özbayraklı, Raul Meireles, Josef de Souza, Uygar Mert Zeybek, Diego Ribas, Alper Potuk, Volkan Şen, Mehmet Topuz, Ramazan Civelek ve Jose Fernandao."
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor