Konspor

Pedallar Sezonu Açıyor

Pedallar Sezonu Açıyor

Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Bisiklet takımı 2016 yılı sezon açılışını Alanya da düzenlenen yarışlarda açıyor. Mavi beyazlılar Yıldız A ve Yıldız B takımı olmak üzere 12 sporcuyla yarışacak.
 
Türkiye Bisiklet Federasyonu 2016 yılı sezon açılış yarışlarını Alanya da düzenliyor. 11-16 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek Türkiye Şampiyonası 1. Ayak Puanlı Yol yarışları için bisiklet camiası hazırlıklarını yapıyor.
Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Bisiklet takımı Alanya da gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonası 1. Ayak Puanlı Yol yarışlarında Yıldızlar kategorisinde mücadele edecek. Yıldız A ve Yıldız B takımları ile şampiyonaya katılacak mavi beyazlı pedallar toplam 12 sporcu ile mücadele edecek. Kafilede yer alan sporcular; Mustafa Doğan, Fatih Bağcı, M. Talha Yaman, İbrahim Karakaya, H. Buğra Korkmaz, Mustafa Halaç, Furkan Aksakal, Hakkı Çelikel, Ö. Ali Erdem, Kadir Çiftçier, M. Yasin İleri ve Rıfat Kaplan.
Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Başkanı A. Ziya Yalçınkaya yeni sezonun açılış yarışları olan Alanya yol yarışlarına katılacak sporculara başarı diledi. Yeni sezonun hayırlı olmasını temenni eden Başkan Yalçınkaya, "Yeni sezonun tüm sporcularımız açısından kazasız ve başarılı olmasını diliyorum." dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor