Konspor

Moral yemeğinde bir araya geldiler

Moral yemeğinde bir araya geldiler

Bayrampaşa deplasmanı öncesinde Yönetim Kurulu takımla bir araya geldi

 
               Spor Toto 2. Futbol Ligi beyaz grupta hafta sonunda Bayrampaşaspor’a konuk olacak Konya Anadolu Selçukspor moral  yemeğinde bir araya geldi.
 
            Konya Büyükşehir Torku Arena’da bulunan Arena Restoranda gerçekleştirilen yemeğe Kulüp Başkanı Önder Sami Güven, Başkan Yardımcısı Mustafa Olgun, Kulüp Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Eser, Futbol Şube Sorumlusu Mesut Erçetin, Kulüp Menajeri Alim Öztaş,  Teknik Direktör Abdurrahman Baysangur, yardımcı antrenörler ve futbolcular katıldı.
             
Sıcak bir ortanda geçen yemekte bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Önder Sami Güven : “Takımımızın zorlu bir süreçten geçiyor. Bu süreçte hepimize düşen görevler var. Bu gün burada gösterdiğiniz birliktelik ve sıcak ortamın lig boyunca süreceğini ve bu sayede arzulanan başarının geleceğini biliyoruz. Bunun için zorlu İstanbul deplasmanında teknik heyetimize ve futbolcularımıza üstün başarılar diliyoruz. İnşallah oradan istediğimiz başarılı sonuçla döner ve ligde hak ettiğimiz noktaya doğru ilerleriz” dedi.
 Önder Sami Güven moral yemeğine ev sahipliği yapan Arena Restoran sahibi Ali Ziya Demet ve ortaklarına da teşekkür etti.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor