Konyaspor, Osmanlı'yı, Anadolu Selçukspor'da Nazilliyi konuk ediyor...

Konyaspor, Osmanlı'yı, Anadolu Selçukspor'da Nazilliyi konuk ediyor...

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 21, Spor Toto 2. Lig'de 22, Spor Toto 3. Lig'de ise 25. hafta maçları yapılacak.
 
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
 
 
 
- Spor Toto Süper Lig
 
 
 
Bugün:
 
20.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)
 
Yarın:
 
13.30 Gençlerbirliği-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)
 
16.00 Torku Konyaspor-Osmanlıspor (Konya Büyükşehir Torku Arena)
 
19.00 Mersin İdmanyurdu-Galatasaray (Mersin)
 
14 Şubat Pazar:
 
13.30 Medicana Sivasspor-Çaykur Rizespor (Sivas 4 Eylül)
 
13.30 Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)
 
16.00 Eskişehirspor-Antalyaspor (Eskişehir Atatürk)
 
19.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)
 
15 Şubat Pazartesi:
 
20.00 Trabzonspor-Kayserispor (Hüseyin Avni Aker)
 
 
 
- PTT 1. Lig
 
 
 
Bugün:
 
19.00 Altınordu-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İzmir Atatürk)
 
Yarın:
 
13.30 Kayseri Erciyesspor-Multigroup Alanyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
16.00 Alima Yeni Malatyaspor-Kardemir Karabükspor (Malatya İnönü)
 
18.30 Denizlispor-Adanaspor (Denizli Atatürk)
 
14 Şubat Pazar:
 
13.30 Şanlıurfaspor-Samsunspor (Şanlıurfa GAP Arena)
 
13.30 Balıkesirspor-Vartaş Elazığspor (Balıkesir Atatürk)
 
16.00 Giresunspor-Göztepe (Giresun Atatürk)
 
18.00 Adana Demirspor-1461 Trabzon (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
 
15 Şubat Pazartesi:
 
19.00 Karşıyaka-Boluspor (İzmir Atatürk)
 
 
 
- Spor Toto 2. Lig
 
 
 
Beyaz Grup
 
----------------
 
14 Şubat Pazar: 
 
13.00 Hatayspor-Bayrampaşa (Antakya Atatürk)
 
13.30 Sarıyer-Menemen Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)
 
13.30 BUGSAŞ Spor-Pazarspor (Ankara OSTİM)
 
13.30 Bandırmaspor-Orduspor (Bandırma 17 Eylül)
 
13.30 Ümraniyespor-Pendikspor (Ümraniye Belediye İlçe)
 
13.30 Kırklarelispor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kırklareli Atatürk)
 
13.30 Fethiyespor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Fethiye İlçe)
 
13.30 İstanbulspor-Hacettepe (Bahçelievler İl Özel İdare)
 
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Nazilli Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
 
 
 
- Kırmızı Grup
 
------------------
 
Yarın:
 
13.00 Sivas Belediyespor-Tokatspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
 
14 Şubat Pazar:
 
13.00 Gümüşhanespor-Fatih Karagümrük (Gümüşhane Yenişehir)
 
13.30 Aydınspor 1923-MKE Ankaragücü (Adnan Menderes)
 
13.30 Bucaspor-Keçiörengücü (Yeni Buca)
 
13.30 Manisaspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Turgutlu 7 Eylül)
 
13.30 Kartalspor-Tuzlaspor (Kartal)
 
13.30 İnegölspor-Amed Sportif Faaliyetler (İnegöl İlçe)
 
13.30 Eyüpspor-Kocaeli Birlikspor (Eyüp)
 
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Ankara Demirspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
 
 
 
- Spor Toto 3. Lig
 
 
 
1. Grup
 
----------
 
14 Şubat Pazar:
 
13.00 Arsinspor-Tekirdağspor (Arsin İlçe)
 
13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Zonguldak Kömürspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
 
13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Gölbaşıspor (Kazım Karabekir)
 
13.00 Kırıkhanspor-Düzcespor (Kırıkhan İlçe)
 
13.30 Tire 1922-Turgutluspor (Tire 4 Eylül)
 
13.30 Altay-Yeşil Bursa (Buca İlçe)
 
13.30 Maltepespor-Kozan Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)
 
13.30 Bursa Nilüferspor-Erzin Belediyespor (Nilüfer)
 
 
 
2. Grup
 
----------
 
Yarın:
 
13.30 Adliyespor-Yomraspor (Ankara OSTİM)
 
14 Şubat Pazar:
 
13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
 
13.00 Diyarbekirspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)
 
13.00 Payaspor-Gaziosmanpaşa (Payas İlçe)
 
13.30 Etimesgut Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)
 
13.30 Orhangazispor-Ofspor (Orhangazi İlçe)
 
13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Derincespor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)
 
13.30 Kemerspor 2003-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Dr. Fehmi Öncel)
 
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Zara Belediyespor (Mümin Özkasap)
 
 
 
3. Grup
 
----------
 
14 Şubat Pazar:
 
12.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Batman Petrolspor (Van Atatürk)
 
13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Dardanelspor (Bayburt Genç Osman)
 
13.00 24 Erzincanspor-Sandıklıspor (Erzincan 13 Şubat)
 
13.30 Çorum Belediyespor-Çatalcaspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
 
13.30 Kastamonuspor 1966-Çine Madranspor (Gazi)
 
13.30 Beylerbeyi-Körfez İskenderunspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
 
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Dersimspor (Darıca İlçe)
 
13.30 Niğde Belediyespor-Manavgatspor (Niğde 5 Şubat)
 
13.30 Gölcükspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (İhsaniye İlçe)
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın