Taşkentspor Kulübünde ” Ahmet Şanlı” Dönemi

Taşkentspor Kulübünde ” Ahmet Şanlı” Dönemi

Taşkent Gençlik ve Spor Kulübünde yapılan olağan genel kurul’da Ahmet Şanlı başkanlığına seçilirken, Taşkent spor’da “Şanlı” dönemi başladı.
Futbol, Basketbol, Bisiklet, Halter, Atletizm, Badminton branşlarında olmak üzere İlimizde faaliyetlerini sürdüren Taşkent Gençlik ve Spor Kulübünün 23 Ocak 2016 tarihinde yapılan olağan genel kurulunda Kulüp Başkanlığına seçilen Ahmet Şanlı ve yönetim kurulu üyeleri kulübü devralarak göreve başladı.
Yönetim kurulunda şu isimler yer aldı. Ahmet şanlı (Başkan ) Hüseyin Eşgin( Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü), Doğan Cömert( Sekreter) Üyeler Abdullah Şanlı ve Hüseyin Öner.
Taşkent spor kulübü başkanlığına seçilen Ahmet Şanlı ilk yaptığı açıklamasında şu sözlere yer verdi. “ İlimizde 6 ayrı branşta faaliyetlerimizi sürdürerek gençlerimizin spor yapmalarına imkan veriyoruz.. Hedefimiz ise Taşkent spor kulübü adına yakışır bir şekilde mücadele etmektir. En önemlisi ise Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda başarılar elde ederek Türk sporuna katkıda bulunmaktır. Bu hedeflerimize ulaşmak için başta Taşkentli ve Konyalı hemşehrilerimizden gönülden bizleri desteklemelerini istiyoruz.”dedi
Taşkent spor Kulübü başkanlığına seçilen Ahmet Şanlı kimdir.
Uzun yıllar Konya ve ülke sporuna maddi ve manevi katkıda bulunan ve sporun her kademesinde görev yapan Ahmet Şanlı, Konya Amatör Spor Kulüpleri Ankara Doğal delegesi, TASKF denetleme komisyon üyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu Delegesidir.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın