Konya Emniyet Müdürü, Torku Konyaspor’un misafiri oldu

Konya Emniyet Müdürü, Torku Konyaspor’un misafiri oldu

 
Torku Konyaspor Yönetim Kurulunun haftalık olağan toplantı öncesi gerçekleştirdiği ve Konya protokolünü ağırladığı yemeğin bu haftaki konuğu İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir oldu.Konya Emniyet Müdürü, Torku Konyaspor’un misafiri oldu
 
 
Konya Byükşehir Belediye Stadyumu içerisinde yer alan Arena Restaurant'ta gerçekleşen yemeğe Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Menajer Önder Sami Güven ve Taraftar Sorumlusu İsa Gürler'de hazır bulundu.
 
İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir'e takımın son durumu hakkında bilgi veren Kulüp Başkanı Ahmet Şan, yakalanan çıkışı devam ettirmek istediklerini ve sonucunda da sezonu tamamlayabilecekleri en iyi yerde bitirmek arzusunda olduklarını söyledi.
 
Takımın gidişatından memnun olduğunu ifade eden İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ise, elde edilen başarıda emeği geçen herkesi kutlarken, bunun devamı anlamında kendi üzerlerine düşeni her zaman yapmaya hazır olduklarını da sözlerine ekledi.
Yemek sonrası Kulüp Başkanı Ahmet Şan, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir'e günün anısına kulübün rozetini takarak atkı hediye etti. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Etiketler: torku konyaspor, konya emniyet müdürü mevlüt demir
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın