Amedspor yine disipline sevk edildi!

Amedspor yine disipline sevk edildi!

Son günlerde sık sık PFDK'ya sevk edilen Amed Sportif'te bu kez kulübün teknik sorumlusu ve kaleci antrenörü disiplin kuruluna sevk edildi.
 
TFF'nin web sitesinde yapılan açıklamada şöyle denildi:
 
"AMED SPORTİF FAALİYETLER Kulübü teknik sorumlusu HARUN KILIÇ'ın 17.02.2016 tarihinde oynanan BUCASPOR- AMED SPORTİF FAALİYETLER Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasındaki "hakareti" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 41. maddesi uyarınca 18.02.2016 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,
 
AMED SPORTİF FAALİYETLER Kulübü kaleci antrenörü/antrenörü FARUK TÜRK'ün aynı müsabakadaki "sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca 18.02.2016 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir."
 
Hafta içinde Bucaspor ile Amed Sportif erteleme maçında karşılaşmış ve tribünlerde kısa süreli bir gerginlik yaşanmıştı. 

Bu arada Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'yi de Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk etti.
 
TFF'den yapılan açıklamaya göre, Hukuk Müşavirliği, Çebi'yi sportmenliğe aykırı açıklamaları nedeniyle tedbirsiz olarak Disiplin Kuruluna gönderdi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın