Mehmet Yıldırım: ''Moral Oldu''

Mehmet Yıldırım: ''Moral Oldu''

 
Anadolu Selçukspor Teknik Direktörü Mehmet Yıldırım, son iki haftada ortaya konan oyun ve alınan puanların kendilerini memnun ettiğini belirtti 
 
Nazili Belediyespor karşısında oynanan oyundan memnun olduğunu kaydeden Anadolu Selçukspor Teknik Direktörü Mehmet Yıldırım, “Oynadığımız son iki karşılaşmada takımı tanımaya başladık. Oynanan futbol ve alınan puanlar hepimiz için moral oldu. Futbolcuların birbiriyle olan uyumlarını artırarak daha bütünlük içinde futbol oynamaya başlıyoruz. Son iki haftada aldığımız görüntü, ilerisi için umut verici.  Bu hafta Nazilli Belediyespor karşısında oynanan futboldan son derece memnunum. Bu oyunu oynayan, bunun daha iyisini yapabilir. Amacımız bu oyunu geliştirerek hem takımın hem de futbolcuların gelişimine katkıda bulunmak.  Onlarda bu potansiyel var ve bizim görevimiz bu potansiyeli ortaya çıkarmak” dedi.
 
DOĞRU HAMLELERLE MAÇI KAZANIRIZ
 
Bu haftalarda toplanacak puanların gelecek adına motivasyonu artıracağını kaydeden Yıldırım, “Gördüğümüz ve izlediğimiz kadarıyla gurubumuzda kolay takım yok. Birbirinden zorlu maçlar oynuyoruz ve Hacettepe de bunlardan bir tanesi olacak. Bizim dengimiz, genç koşan mücadele eden bir takım.  Çok zor geçeceğini biliyoruz. Ancak puanlar almak için hazırlığımızı yapıp sahaya çıkacağız. Takımımızın son iki maçta sergilediği tutum bize oynayacağımız bütün maçlara ortak olabileceğimizi gösterdi. Bu inancı aldık. Her rakiple kafa kafaya futbol oynayabiliriz. Doğru hamleleri yaparsak ta kazanırız. Bu haftalarda ne kadar çok puan alırsak o kadar iyi olacak. İleriki haftalara taşıyacağımız puanlar bizi moral, motivasyon anlamında da üst seviyede tutacak” ifadelerini kullandı. 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın