Konyaspor'da Nejat ve Babahasan'a ödül

Konyaspor'da Nejat ve Babahasan'a ödül


Torku Konyaspor geçmiş yıllarda başkan, yönetici, teknik adam ve futbolcu olarak hizmet veren isimlerin hatırlanarak ödüllendirilmesi amaçlanan 'Efsanelere Vefa' töreninin bu kez konukları Nejat Topal ve Hasan Babahasan'dı.

1987-88 sezonunda şampiyon olan kadroda yer alan kaleci Nejat Topal ve orta saha oyuncusu Hasan Babahasan, Torku Konyaspor ile Medicana Sivasspor arasında Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda oynanan karşılaşma öncesi taraftarlarımıza anons edildi.
Topal ve Babahasan'a Kulüp Başkanı Ahmet Şan tarafından birer plaket ve isimlerinin yazılı olduğu 42 numaralı forma ile birlikte 1987-88 sezonunda şampiyon olan kadro fotoğrafı hediye edildi.
Kısa bir konuşma yapan Ahmet Şan, "Kulübümüze geçmiş dönemlerde başarıyla hizmet eden isimlerin onure edilmesi adına yapılan programımızda 1987-88 sezonunda şampiyon olan kadromuzda yer alan Nejat Topal ve Hasan Babahasan ile yeniden bir arada olmak bizim için büyük bir mutluluk vesilesi. Kendilerine kulübümüze vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Konyaspor geçmişi ile birlikte büyük bir kulüp. Hep birlikte daha da güzel günler yaşayacağız" dedi.
Ödül alan Nejat Topal ve Hasan Babahasan ise hatırlanmanın ve anlamlı hediyelerle ödüllendirilmelerinin kendilerini mutlu ettiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın