Konspor

Konyaspor'un konuğu başkan Toru!

Konyaspor'un konuğu başkan Toru!

Torku Konyaspor Yönetim Kurulu'nun geleneksel hale gelen 'Yemekli Bilgilendirme Toplantısı'nın bu haftaki konuğu olan Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, takımın iyi gidişinin ve elde ettiği başarının herkes gibi kendilerini de gururlandırdığını belirtirken, sezon sonunda Avrupa Kupaları'nda mücadele etme hakkının kazanılacağına inandığını söyledi.
 
Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu içerisinde bulunan Arena Restaurant'ta verilen yemeğe Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meram Belediyesi Başkan Yardımcılarından Mustafa Asım Güney katıldı.
 
Yemekte Konyaspor'un son durumu hakkında Meram Belediye Başkanı Fatma Toru'ya bilgi veren Kulüp Başkanı Ahmet Şan, takımın iyi bir çıkış yakaladığını ve bunu da sezon sonuna kadar devam ettireceğine inandığını söyledi.
 
Başkan Ahmet Şan, "Konya şehir olarak artık Konyaspor'umuza daha fazla destek veriyor. Bunu maçlarda örnek gösterilen taraftarımız, muhteşem stadyumumuz ve doluluk oranı ile herkes görüyor. Başarıya giden yolda birlik beraberliğin önemli bir etken olduğuna inanıyoruz. İnşallah sezon sonuna kadar bu birlikteliğimiz artarak devam eder ve Süper Lig'deki en başarılı sezonunu yaşayan takımımız ilklere imza atarak ligi en iyi yerde tamamlar. Bu konuda teknik heyetimize ve oyuncularımıza güvenimiz tam" diye konuştu.
 
Konyaspor'u takip ettiğini ve herkes gibi alınan başarılı sonuçların kendisini de gururlandırdığını ifade ederek konuşmasına başlayan Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, "Takımımız bu sezon tarihinin en başarılı sezonunu yaşıyor. İnşallah bu aynı şekilde devam eder ve sonunda Konyaspor, Konya şehrini ve ülkemizi Avrupa Kupalarında temsil eder. Şehrimizin dışa açılan önemli pencerelerinden olan Konyaspor konusunda üzerimize düşen sorumluluklardan ve görevlerden kaçmadan elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız" dedi.
 
Konuşmalarından ardından Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru'ya üzerinde isminin yazılı olduğu 42 numaralı Konyaspor forması ile kaşkol hediye etti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor