Taşkentli basketbolcu milli takımda

Taşkentli basketbolcu milli takımda

Taşkent Gençlik ve Spor Kulübü Yıldız basketbol takımının başarılı sporcularında İsmail Çevik, U15 Yıldız Erkek Basketbol Milli Takım kadrosuna alınarak, Mart ayında yapılacak olan Milli takım hazırlık kampına ismen davet edildi.

2017 Yıldızlar Avrupa Basketbol Şampiyonasına hazırlanan U15 Yıldız Erkek Basketbol Milli Takımı,10–13 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Ataköy Marina otel’de kampa girecek.

Bu kampa ilimizden Taşkent spor Gençlik ve Spor Kulübü Basketbol takımı sporcularından İsmail Çevik ismen davet edildi. Yıldız basketbolcu Çevik, 10 Mart 2016 Perşembe günü İstanbul’da saat: 13.00’da başlayacak olan kampta hazır bulunacak. 

Taşkent Spor Basketbol Takımı Antrenörü Gamze Keskinkaya; “ Sporcumuz İsmail Çevik’i Milli takıma göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sporcumuz gelecekte Milli takım forması giyecek. Sporcumuza şimdi den başarılar diliyorum”

Taşkent Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı;  Basketbol takımızın başarılı ve yıldız oyuncusu İsmail Çevik’in Milli takım kadrosuna alınması ve Milli takım kampı hazırlık kampına ismen davet edilmesi biz yöneticileri mutlu etmiştir. Sporcumuz Milli takımda da başarılı olarak milli formayı giyecek. Hem Konyamızı, Hem de Kulübümüzü gururla temsil edecektir. Sporcumuz İsmail Çevik’e şimdi den başarılar diliyorum” dedi.

U15 Yıldız Erkek Basketbol Takımı Hazırlık Kampına ismen davet edilen Taşkent spor Kulübü Basketbolcusu İsmail Çevik 9 Mart 2016 Perşembe günü kampa katılmak üzere İstanbul’a gidecek.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın