Konyaspor, Mersin deplasmanına çıkıyor

Konyaspor, Mersin deplasmanına çıkıyor

 Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 23, Spor Toto 2. Lig'de 24, Spor Toto 3. Lig'de ise 28. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:



- Spor Toto Süper Lig

 

Bugün:

20.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (Başakşehir Fatih Terim)

Yarın:

13.30 Mersin İdmanyurdu-Torku Konyaspor (Mersin)

13.30 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)

16.00 Eskişehirspor-Bursaspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Trabzonspor-Osmanlıspor (Hüseyin Avni Aker)

28 Şubat Pazar:

13.30 Medicana Sivasspor-Antalyaspor (Sivas 4 Eylül)

16.00 Gençlerbirliği-Akhisar Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)

29 Şubat Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)

 

- PTT 1. Lig

 

Bugün:

19.00 Balıkesirspor-Göztepe (Balıkesir Atatürk)

Yarın:

13.30 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk)

13.30 Şanlıurfaspor-Boluspor (Şanlıurfa GAP Arena)

16.00 Alima Yeni Malatyaspor-Adanaspor (Malatya İnönü)

18.30 Karşıyaka-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İzmir Atatürk)

28 Şubat Pazar:

13.30 Samsunspor-1461 Trabzon (Samsun 19 Mayıs)

16.00 Adana Demirspor-Multigroup Alanyaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Kayseri Erciyesspor-Vartaş Elazığspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

29 Şubat Pazartesi:

18.00 Altınordu-Kardemir Karabükspor (İzmir Atatürk)

 

- Spor Toto 2. Lig

 

Beyaz Grup

---------------

28 Şubat Pazar:

13.00 Hatayspor-Menemen Belediyespor (Antakya Atatürk)

13.30 Ümraniyespor-Pazarspor (Ümraniye Belediye İlçe)

13.30 Nazilli Belediyespor-Orduspor (Nazilli İlçe)

13.30 Kırklarelispor-Bayrampaşa (Kırklareli Atatürk)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13.30 BUGSAŞ Spor-Sarıyer (Ankara OSTİM)

13.30 Fethiyespor-Pendikspor (Fethiye İlçe)

13.30 İstanbulspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Bandırmaspor-Hacettepe (Bandırma 17 Eylül)

 

Kırmızı Grup
------------------

28 Şubat Pazar:

13.00 Gümüşhanespor-MKE Ankaragücü (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Sivas Belediyespor-Keçiörengücü (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

13.30 Ankara Demirspor-Büyükçekmece Tepecikspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Kartalspor-Fatih Karagümrük (Kartal)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Amed Sportif Faaliyetler (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

13.30 Bucaspor-Aydınspor 1923 (Yeni Buca)

13.30 İnegölspor-Tokatspor (İnegöl İlçe)

13.30 Eyüpspor-Tuzlaspor (Eyüp)

13.30 Manisaspor-Kocaeli Birlikspor (Manisa 19 Mayıs)

 

- Spor Toto 3. Lig

 

1. Grup
----------

28 Şubat Pazar:

13.00 Kırıkhanspor-Bursa Nilüferspor (Kırıkhan İlçe)

13.00 Erzin Belediyespor-Arsinspor (Erzin İlçe)

13.30 Gölbaşıspor-Silivrispor (Gölbaşı İlçe)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Maltepespor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Tekirdağspor-Altay (Namık Kemal)

13.30 Kızılcabölükspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Düzcespor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Kozan Belediyespor-Turgutluspor (İsmet Atlı)

 

2. Grup

----------

28 Şubat Pazar:

13.00 Zara Belediyespor-Orhangazispor (Zara Ahmet Başyurt)

13.00 Ofspor-Payasspor (Of İlçe)

13.00 Yomraspor-Diyarbekirspor (Yomra İlçe)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Sancaktepe Belediyesi)

13.30 Gaziosmanpaşa-Denizli Büyükşehir Belediyespor (İstanbul Gaziosmanpaşa)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Adliyespor (Bodrum İlçe)

13.30 Derincespor-Etimesgut Belediyespor (İzmit İsmetpaşa)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (Mümin Özkasap)

13.30 Sakaryaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Sakarya Atatürk)

 

3. Grup

----------

28 Şubat Pazar:

12.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Van Atatürk)

13.00 Batman Petrolspor-24 Erzincanspor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Çine Madranspor-Bayburt Grup Özel İdare (Çine Yüksel Yalova)

13.30 Çatalcaspor-Gölcükspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Sandıklıspor-Niğde Belediyespor (Sandıklı İlçe)

13.30 Dardanelspor-Darıca Gençlerbirliği (Çanakkale 18 Mart)

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Beylerbeyi (Tavşanlı Ada)

13.30 Manavgatspor-Körfez İskenderunspor (Evrenseki)

13.30 Bergama Belediyespor-Çorum Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın