Spor Genel Müdürü'nden Konyaspor'a ziyaret!

Spor Genel Müdürü'nden Konyaspor'a ziyaret!

Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Pazartesi akşamı Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu içerisinde yer alan kulübü ziyaret ederek Başkan Ahmet Şan'dan kulüp ve takımın son durumu hakkında bilgi aldı.
 
Torku Konyaspor Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Menajer Önder Sami Güven'in de hazır bulunduğu ziyarette Kulüp Başkanı Ahmet Şan, takımın ligde ve kupada yoluna sağlam ve emin adımlarla devam ettiğini belirterek, "Alınan başarılı sonuçlarla birlikte şehirde takımımıza karşı büyük bir sinerji oluşmaya başladı. Bunu sinerjiyi kullanarak çıkışı devam ettirmek istiyoruz. Perşembe günü oynayacağımız Beşiktaş kupa maçında takım ve seyirci olarak her zaman olduğu gibi Türkiye'ye örnek olacak bir davranış sergileyeceğimize inanıyoruz. Konyaspor'un sportif anlamda başarısı kurumsallaşma ve geçmiş yıllarda zedelenerek kaybedilen marka değerini yeniden kazanma adına oldukça önemli. Bu başarıda emeği geçen herkesi bir kez daha kutluyorum" derken, kulübün tesisleşme başta olmak üzere diğer konularda yapılan çalışmaları hakkında da bilgi verdi.
 
Bir Konyalı olarak Konyaspor'un başarısını gururla ve büyük bir memnuniyetle takip ettiğini ifade eden Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ise, "Konyaspor doğru adımları atarak son 2 yıl içerisinde her alanda önemli gelişmeler kaydetti. Bununla beraber sportif başarıda geliyor. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Spor Genel Müdürlüğümüz ve Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın ortaklaşa çalışmaları ile birlikte Türkiye'de tesisleşme ve modern stadyumların kazandırılması anlamında büyük adımlar atıldı. Yeni ve modern stadyumlar şehirlerin ve kulüplerin çehresini de değiştiriyor. Bunun en canlı örneği Konya'da yaşanıyor. Burada atılan bu kıvılcım tüm ülkemize yayılır ve tesisleşme ile birlikte sportif anlamdaki başarılarda artar" diye konuştu.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın