Spor Okulu öğrencileri, Kelebekler Vadisi'nde

Spor Okulu öğrencileri, Kelebekler Vadisi'nde

Selçuklu Belediyesi Spor Okulu öğrencileri Kelebekler Vadisi'ni gezdi. Spor okullarında eğitim gören tüm öğrenciler için gerçekleştirilen programda minik sporcular unutulmaz bir gün yaşadı.
 
Selçuklu Belediyesi Spor Okulları öğrencileri Kelebekler Vadisi'ni gezdi. Spor Okullarında öğrenciler, spor eğitimlerinin yanında çeşitli etkinliklere de katılıyor. Sosyal ve kültürel etkinler kapsamında öğrenciler bu kez Kelebekler Vadisi’ni gezdi.

Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü spor okullarında öğrencileri hem eğitiyor, hem de sosyal ve kültürel etkinliklerle zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için katkı sağlıyor. Spor Okulu öğrencileri gerçekleştirilen programlarla şehre kazandırılan sosyal ve kültürel alanları gezerek şehri daha yakından tanıma fırsatı yakalıyor.

Öğrenciler Kelebekler Vadisi’ni Çok Beğendi
Gerçekleştirilen etkinliklerle programa katılan öğrenciler, şehri daha iyi tanırken tanırken doğa ile baş başa kalıp eğlenceli ve dolu dolu zaman geçiriyor. Spor okulu etkinlikleri kapsamında öğrenciler, Selçuklu Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan Kelebekler Vadisi’ni gezme fırsatı buldu. Tüm branşlarda eğitim gören öğrenciler belirli periyotlarda gerçekleştirilen programla Kelebekler Vadisini gezme fırsatı buldu. Özellikle minik öğrenciler ziyaretten büyük keyif aldı. Tropikal kelebek bahçesini gezerek, bir tırtılın kelebek olma öyküsünü yakından izleyerek, yer altı canlıları tüneli, sürüngenler vitrini, kelebek ve böcek müzesi, suni kızak pisti gibi çok sayıda aktiviteye katılan öğrenciler, unutulmaz bir gün yaşadı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın