Tekvandocular boş dönmedi!

Tekvandocular boş dönmedi!

Selçuklu Belediyesi Tekvando takımı Nevşehir de yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi  Tekvando yari final maçlarında 2 altın 1 bronz madalya kazandı.
 
Tekvando Federasyonunun faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızları Tekvando Şampiyonası 26-28 Şubat tarihleri arasında Nevşehir Avanos da gerçekleştirildi.  Anadolu Yıldızlar Ligi Tekvando yarı final müsabakalarına erkeklerde Hatay, Antalya, Mersin, Karaman, Isparta, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Ankara, Niğde, Konya ve Kırıkkale bayanlarda ise Mersin, Antalya, Burdur, Hatay, Karaman, Isparta Konya, Ankara, Kayseri, Kırşehir, Aksaray ve Niğde illeri katıldı.

Selçuklu Belediyesi Tekvando takımı Yıldızlar Şampiyonasına 4 sporcu ile katıldı. Tatemiye çıkan sporculardan 55 kg da Fatma Betül Çakır birinci, 41 kg da Mustafa Şan birinci ve 59 kg da Elif Çinikaya ise üçüncü olarak madalya almaya hak kazandı. Karşılaşmalar sonunda takım sıralamasında bayanlarda Ankara birinci, Konya ikinci, Antalya üçüncü olurken, erkeklerde; Kayseri birinci, Ankara ikinci ve Konya üçüncü oldu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın