Mehmet Yıldırım: "Öğrenmeye açık bir oyuncu topluluğumuz var"

Mehmet Yıldırım:

 
İç sahada alınan galibiyetin büyük önem taşıdığını ve İstanbul deplasmanında bunun üzerine koymak istediklerini belirten Konya Anadolu Selçukspor teknik direktörü Mehmet Yıldırım:  “Futbol oynama arzusuna sahip, öğrenmeye açık bir oyuncu topluluğumuz var. Bu bizi çok memnun ediyor.Kısa zamanda geldiğimiz noktayı daha ileriye taşımak istiyoruz” dedi.
 
Son haftalarda futbolcuların sahada gösterdiği performansın gelişim açısından önemli olduğunu kaydeden Mehmet Yıldırım “Takımda bazı taşlar yerine oturmaya devam ediyor. Sergilenen mücadelenin karşılığında oynadığımız futbol ve aldığımız puanlar bizleri memnun ediyor. Futbolcuların birbiriyle olan uyumlarının artması, sahada verdiğimiz görevleri büyük çoğunlukla yerine getirmeleri bizim en büyük artılarımız. Sahada alınan sonuçlara çok takılmadan arzuladığımız sistemi ve oyun anlayışını geliştirerek ilerlemek istiyoruz. Bu hafta Alpedo Kahramanmaraşspor karşısında sergilenen oyundan büyük ölçüde memnunum.  Daha öncede söylediğimiz gibi, bu oyunu oynayan, bunun daha iyisini yapabilir. Amacımız bu oyunu geliştirerek hem takımın hem de futbolcuların gelişimine katkıda bulunmak. Onlarda zaten mevcut olan potansiyeli ortaya çıkarmak en büyük gayemiz. Futbol oynama arzusuna sahip, öğrenmeye açık ve verdiğinizi hemen kapıp uygulayabilen bir oyuncu topluluğumuz var. Bu bizi çok memnun ediyor. Kısa zamanda geldiğimiz noktayı daha ileriye taşımak istiyoruz” dedi.
 
İstanbul deplasmanında Anadolu Üsküdar 1908 Spor ile zorlu bir maça çıkacaklarını hatırlatan Mehmet Yıldırım: “Her hafta birbirinden zorlu maçlara çıkıyoruz. Ligimizde içerde veya dışarda fark etmiyor tüm takımlar aynı seviyede zorlu. Yine bildiğimiz doğruların üzerine çalışarak sahadan istediğimiz sonuçla ayrılmayı arzuluyoruz. Bunun için çalışacağız” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın