Genç Hentbolcular da yarı final hazırlığı

Genç Hentbolcular da yarı final hazırlığı

 
Selçuklu Belediyesi Hentbol Genç takımı Hentbol yarı final maçları için Aydın Nazilli'ye gidiyor. Mavi beyazlılarda hedef final oynamak.
 
Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından organize edilen Hentbol Gençler Yarı Final maçlarının tarihleri ve maçların oynanacağı iller açıklandı. Karşılaşmalar 07-09 Mart tarihleri arasında oynanacak ve yarı final maçlarına Adıyaman, Amasya,  Aydın ve Tekirdağ illeri ev sahipliği yapacak. Yarı final kalan bayanlarda 14 erkeklerde 16 takım belirlenen illerde karşı karşıya gelecek.
Yarı finale kalan ekipler arasında olan Selçuklu Belediyesi Genç Hentbol takımı gurup maçlarını yenilgisiz ve lider tamamlamıştı. Mavi beyazlılar Aydın gurubunda yer aldı. aydın gurubunun maçlarının Nazilli de oynanacağı belirtildi. Selçuklu Belediyesi takımı Nazilli de Aksaray, Ankara ve Muğla'dan gelecek olan takımlarla final mücadelesi verecek.
Selçuklu Belediyesi Genç Hentbol takımı gurup maçlarını en iyi şekilde tamamlamak ve finale yükselmek istiyor. Mavi beyazlılar Nazilli'ye 06 Mart Pazar günü hareket edecek ve karşılaşmalar 07-09 Mart tarihlerinde oynayacak.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın