Salih'in Konya hayranlığı!

Salih'in Konya hayranlığı!

Salih'in Konya hayranlığıTorku Konyaspor’un 2-0 kazandığı Trabzonspor maçını konuk ekibin cezalı oyuncuları tribünden izlerken, olaylı Galatasaray maçındaki sıra dışı protestosuyla ilgi odağı olan Salih Dursun’un gözleri hep tribünlerindeydi. Dahası video çekmeyi de ihmal etmedi.

Olaylı Galatasaray-Trabzonspor maçında karşılaşmanın hakemi Deniz Ateş Bitnel'in kırmızı kartını alarak hakeme gösteren ve ardından gündemden düşmeyen ancak ceza almaktan da kurtulamayan Bordo-mavili futbolcu Salih Dursun, Konya’da da ilgi odağı oldu.
 
Karadeniz ekibinin kafilesinde sakat ve cezalı oyuncuların bazıları da yer alırken, Galatasaray maçında cezalı duruma düşen Salih Dursun, Cavanda ve Erkan Zengin maçı yan yana izledi. Bordo Mavili oyuncular, takımlarının kaçırdığı net pozisyonlarda hop oturup hop kalkarken, Salih Dursun’un gözü maçtan çok tribünlerdeydi.
 
Yeşil Beyazlı taraftarın şovlarından gözünü alamayan, belki de ilk kez böylesine müthiş bir taraftar topluluğuyla karşılaşan genç oyuncu, cep telefonundan da görsel şovları çekmeyi ihmal etmedi.
 
2-0’lık yenilgi sonrası, Bordo Mavili oyuncuların üzgün oldukları gözlendi.

Yeni Konya: Hüseyin Avni Uğur
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın