Konspor

Selçuklu Basketbolda sakatlıklar düşündürüyor

Selçuklu Basketbolda sakatlıklar düşündürüyor

Selçuklu Belediyesi Basketbol takımında Tofaş Gelişim maçında sakatlanan Ferhat Çelik ve Mustafa Ünlü'nün tedavileri sürüyor.
 
Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı ligin 19. haftasında deplasmanda oynayacağı Samsun Anakent maçının hazırlıklarına devam ederken sakatlıkları nedeniyle antrenmanlara katılamayan oyuncuların yokluğu ise teknik heyeti düşündürüyor.

Geçtiğimiz hafta oynanan Tofaş Gelişim maçında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan kaptan Ferhat Çelik ve Mustafa Ünlü, antrenmanlara katılamazken her iki oyuncunun da tedavilerine devam ediliyor. Ferhat Çelik'in tedavisi Ankara da sürerken Mustafa Ünlü ise şehrimizde tedavi görüyor. Kaptan Ferhat'ın 4 hafta parkeye çıkamaması teknik heyeti endişelendiriyor. Mustafa Ünlü'nün ise Samsun Anakent maçına yetiştirilmeye çalışıldığı belirtildi. Öte yandan genç oyuncu Metehan da grip olduğu için iki gündür antrenmana katılmazken evinde istirahat ediyor.
Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı Samsun da Samsun Anakent takımıyla 11 Mart Cuma günü saat: 16:00 da Mustafa Dağistanlı spor salonunda karşı karşıya gelecek. Mavi beyazlılar zorlu mücadele için Çarşamba günü yola çıkacak.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor