Torku Konyaspor Gaziantep deplasmanına gidiyor

Torku Konyaspor Gaziantep deplasmanına gidiyor

Süper lig'de birbirinden zorlu karşılaşmalar oynanacak

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 25, Spor Toto 2. Lig'de 26, Spor Toto 3. Lig'de ise 30. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

- Spor Toto Süper Lig

Yarın:

20.00 Trabzonspor-Mersin İdmanyurdu (Hüseyin Avni Aker)

12 Mart Cumartesi:

13.00 Gaziantepspor-Torku Konyaspor (Kamil Ocak)

15.30 Medipol Başakşehir-Osmanlıspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Çaykur Didi)

13 Mart Pazar:

13.30 Eskişehirspor-Akhisar Belediyespor (Eskişehir Atatürk)

16.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Fenerbahçe-Kayserispor (Ülker)

14 Mart Pazartesi:

19.00 Medicana Sivasspor-Kasımpaşa (Sivas 4 Eylül)

20.00 Antalyaspor-Bursaspor (Antalya)

 

- PTT 1. Lig

Yarın:

18.00 Adana Demirspor-Vartaş Elazığspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

12 Mart Cumartesi:

13.30 Şanlıurfaspor-1461 Trabzon (Şanlıurfa GAP Arena)

16.00 Samsunspor-Multigroup Alanyaspor (Samsun 19 Mayıs)

18.00 Karşıyaka-Kardemir Karabükspor (İzmir Atatürk)

13 Mart Pazar:

13.30 Boluspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Bolu Atatürk)

13.30 Alima Yeni Malatyaspor-Giresunspor (Malatya İnönü)

16.00 Altınordu-Adanaspor (İzmir Atatürk)

18.30 Balıkesirspor-Denizlispor (Balıkesir Atatürk)

14 Mart Pazartesi:

19.00 Kayseri Erciyesspor-Göztepe (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

 

- Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

---------------

Yarın:

13.30 Nazilli Belediyespor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Nazilli İlçe)

14.00 Hatayspor-BUGSAŞ Spor (Antakya Atatürk)

14.00 Fethiyespor-Pazarspor (Fethiye İlçe)

14.30 İstanbulspor-Bayrampaşa (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Pendikspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

14.30 Ümraniyespor-Sarıyer (Ümraniye Belediyesi)

14.30 Kırklarelispor-Menemen Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

14.30 Hacettepe-Orduspor (Cebeci İnönü)

14.30 Bandırmaspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Bandırma 17 Eylül)

 

- Kırmızı Grup

------------------

Yarın:

13.00 Sivas Belediyespor-Aydınspor 1923 (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

13.30 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Gümüşhanespor-Bucaspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.30 İnegölspor-Keçiörengücü (İnegöl İlçe)

14.30 Eyüpspor-Fatih Karagümrük (Eyüp)

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Tokatspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

14.30 Kartalspor-MKE Ankaragücü (Kartal)

14.30 Kocaeli Birlikspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

17.30 Manisaspor-Tuzlaspor (Manisa 19 Mayıs)

 

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup 
----------

Yarın:

13.00 Kırıkhanspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Kırıkhan İlçe)

13.30 Erzin Belediyespor-Maltepespor (Erzin İlçe)

13.30 Tekirdağspor-Turgutluspor (Namık Kemal)

14.00 Gölbaşıspor-Altay (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Tire 1922 Spor (Karaelmas Kemal Köksal)

14.30 Kızılcabölükspor-Arsinspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

14.30 Düzcespor-Silivrispor (Düzce 18 Temmuz)

14.30 Bursa Nilüferspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Nilüfer)

 

2 Grup

----------

Yarın:

13.00 Zara Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Zara Ahmet Başyurt)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Payasspor (Bodrum İlçe)

13.30 Derincespor-Diyarbekirspor (İzmit İsmet Paşa)

14.00 Ofspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Of İlçe)

14.00 Yomraspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Yomra İlçe)

14.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Orhangazispor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

14.30 Sakaryaspor-Adliyespor (Sakarya Atatürk)

14.30 Kemerspor 2003-Sultanbeyli Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

14.30 Sancaktepe Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Sancaktepe Belediyesi)

 

3. Grup

----------

Yarın:

13.30 Batman Petrolspor-Gölcükspor (Batman 16 Mayıs)

14.00 Çine Madranspor-Niğde Belediyespor (Çine Yüksel Yalova)

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-24 Erzincanspor (Van Atatürk)

14.30 Bergama Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Bergama 14 Eylül)

14.30 Kastamonuspor 1966-Çorum Belediyespor (Gazi)

14.30 Çatalcaspor-Darıca Gençlerbirliği (Ziya Altınoğlu)

14.30 Sandıklıspor-Beylerbeyi (Sandıklı İlçe)

14.30 Dardanelspor-Körfez İskenderunspor (Çanakkale 18 Mart)

14.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Dersimspor (Tavşanlı Ada)

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın