Hamza Duran Milli takım Kampında

Hamza Duran Milli takım Kampında

 
Taşkent Gençlik ve Spor Kulübü bisiklet takımı sporcularından Hamza Duran Antalya/Alanya’da başlayan Yıldız ve Genç Milli takım hazırlık kampına katıldı.
Bisiklet branşında her geçen gün başarı grafiğini sürdüren Taşkent Gençlik ve Spor Kulübü, sporcusu Hamza Duran’ı yıldız ve genç milli takım kampına göndermenin mutluluğunu yaşıyor.
Taşkent sporlu Bisikletçi Hamza Duran, 7–22 Mart tarihleri arasında Alanya-Azelya Otelde başlayan Yıldızlar ”A”kategorisi  ve Genç Bisiklet Milli Takım hazırlık kampına dâhil oldu.
Taşkent Spor Kulübü Bisiklet Takımı Antrenörü Hasan Hüseyin Akırşan, “ Her geçen gün başarı grafiği yükselen sporcularımızdan Hamza Duran’ı milli takım hazırlık kampına gönderdik. Bu sporcumuz hazırlık kampında da başarılı olacak ve milli takım formasını kapacaktır.” Dedi.
Taşkent Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı” Ülkemizde bisiklet denilince Konya akla gelir. Kulübümüzün yıldız bisikletçilerinden Hamza Duran’ın milli takıma ismen davet edilmesi biz yöneticileri sevindirmiştir. Sporcumuza milli takım hazırlık kampında başarılar diliyoruz” dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın