Selçuklu Belediye lidere yenildi

Selçuklu Belediye lidere yenildi

 
Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı ligin lideri Samsun Anakent takımı karşısında eksiklerine rağmen mücadelesiyle taktir topladı. Mavi beyazlılar zorlu mücadeleyi 65-58 kaybetti.
 
Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı ligin 19. haftasında deplasmanda ligin lideri Samsun Anakent takımı ile karşı karşıya geldi. Gurubun en güçlü takımı olan ev sahibi ekip karşısında mücadelesiyle alkış toplayan mavi beyazlılar rakibi ile eksiklerine rağmen başa baş mücadele etti ve sahadan 65-58 yenilgi ile ayrıldı.
Mücadeleye Erhan, Cemal, Can, Onur ve Kağan ile başlayan Selçuklu Belediyesi ilk çeyrekte istediği oyunu ortaya koymakta zorlanırken çeyrek 19-6 ev sahibi takımın üstünlüğü ile tamamlandı. Karşılaşmanın ikinci çeyreğinde rakibine direnen ve teslim olmayan mavi beyazlılar farkı kapatarak soyunma odasına 27-22 geride gitti. Karşılaşmanın üçüncü çeyreğinde toparlanan ve istediği oyunu sahaya yansıtan Selçuklu Belediyesi periyodu 41-43 önde kapatmayı başardı.
Mücadelenin final periyodunda eksikleri nedeniyle dinlenemeyen ve yorgun düşen takım üstünlüğünü koruyamadı ve maçı 65-58 kaybetti. Sergilediği oyunla alkış toplayan Selçuklu Belediyesi takımında Barış 10, Mustafa 21, İlker 2, Cemal 12, Can 6, Onur 4, Kağan 3, sayı ile oynadı. Maçın skorer oyuncusu ve sakatlıktan yeni çıkan Mustafa'nın ürettiği 2+1 sayı takımının galibiyetine yetmedi.
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın