Mehmet Yıldırım takımına güveniyor "gereken puanları alacağız"

Mehmet Yıldırım takımına güveniyor

 
İç sahada 1-0 mağlup olduğu Pendikspor maçının ardından açıklamalarda bulunan Konya Anadolu Selçukspor teknik direktörü Mehmet Yıldırım hücum anlamında iki önemli oyuncunun yokluğunun takımın ileride çoğalmasına engel olduğunu söyledi.
 
Mehmet Yıldırım: “Pendikspor ile oynayacağımız bu müsabaka öncesi sıkıntılı bir hafta geçirdik. İki tane önemli oyuncumuz bizimle birlikte değildi. Kart cezalısı olan Seddar Karaman ve sakatlığı bulunan Ali Dere’nin eksikliği bizim için önemli. 
Hücum anlamında önemli iki oyuncumuz onlar. Onlar yokkende mücadele edebiliyoruz ancak onların olmadığı ortamda pozisyonbulmakta, pozisyona girmekte zorlanıyoruz. Bu gün bu eksiklikleri amatör takımdan gelen Murat Çakı ve Paf takımdan gelen Samet Yılmaz ile oynamaya çalışarak doldurduk.  Yine söylüyorum, mücadele anlamanda iyiydik, ancak bir pozisyon hatasından dolayı gol yedik. Kendi sahamızda kaybetmemeyi isterdik.  Elimizden gelen tüm çabayı göstererek mücadele etmeye devam edeceğiz. Ön tarafta çoğalmakta sıkıntı çekiyoruz, gelecek hafta Seddar ve Ali Dere’de aramıza katılırsa, daha iyi olacağız. Sekiz tane maçımız var daha oynanmayan. Ve bize gereken puanları alacağız” dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın