Holmen: Gurur duyuyorum!

Holmen: Gurur duyuyorum!

Torku Konyaspor'un Gaziantepspor karşısında takımın golünü atan İsveçli oyuncu Samuel Holmen, yeşil beyazlı takımın parçası olduğu için gurur duyduğunu söyledi.  
 
Takım olarak ligde ikinci yarının başlamasıyla birlikte iyi bir çıkış yakaladıklarını ve her maç bu başarıyı aldıkları sonuçlarla pekiştirdiklerini söyleyen Samuel Holmen, "Gaziantepspor maçı zor olacaktı. Hava sıcaklığı ve saha zemininin biraz kötü olması işimizi zorlaştırdı. Ama oyunun hemen başında golü bulmamız işimizi kolaylaştırdı. Farkı arttıracak pozisyonlarımızda vardı. Direkten dönen toplarımız oldu. Sadece oyunun sonlarına doğru rakibimiz gol için baskı kurmuş gibi göründü. Ama kalemizde sadece bir pozisyon verdik. Açıkçası maçın geneline bakıldığında galibiyeti hak ettiğimizi söyleyebilirim. Bir engeli daha kayıpsız geçtik ve puanımızı 46 yaparak üçüncü sıradaki yerimizi koruduk. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum" dedi.
 
Sezon başlarken kimsenin şimdi bulundukları yeri ve topladıkları puanı tahmin edememesinin normal olduğunu da sözlerine ekleyen oyuncumuz Holmen, "İkinci yarının başlaması ile birlikte takım olarak iyi bir çıkış yakaladık. Bunu devam ettiriyoruz. Kazandığımız her maç bize moral ve özgüven olarak geri dönüyor. Gerçek anlamda bir takımız. Birbirimizi çok iyi anlıyor ve şartlar ne olursa olsun saha içerisinde en iyisini yapma adına son ana kadar mücadeleyi bırakmıyoruz. Bunun karşılığını da alıyoruz. Bu takımın bir parçası olduğum için kendimle gurur duyuyorum. Umarım sezon sonunda ligi bulunduğumuz yerde tamamlarız ve Avrupa kupalarına gitme hedefimize ulaşırız" şeklinde görüş belirtti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın