Konspor

Bisikletçilerden, Yüksel’e geçmiş olsun!

Bisikletçilerden, Yüksel’e geçmiş olsun!

 
Bisiklet Sporunu Kalkındırma Derneği Başkanı Fatih Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, dernek yönetim kurulu üyesi Dr. Sedat Yüksel’in rahatsızlığı münasebetiyle evinde geçmiş olsun ziyaretinde bulundular ettiler
Bisiklet Sporunu Kalkındırma Derneği Başkanı Fatih Yılmaz, Başkan Yardımcısı Celaleddin Sarıçiçek, yönetim kurulu üyeleri Nurettin Kirpiksiz, ‘den oluşan ekip, Konya ve Ülke bisikletine büyük katkıları dernek yönetim kurulu üyesi Dr. Sedat Yüksel’in rahatsızlığı münasebetiyle evine giderek geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.
Başkan Fatih Yılmaz “ Konya’da Bisiklet sporunun kalkınmasına büyük katkıları olan ve derneğimizin yönetim kurulu üyelerinden Dr. Sedat Yüksel’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulunduk. Aynı zamanda sohbet ederek moral verdik” dedi.
Dernek yönetim kurulu üyesi Dr. Sedat Yüksel ise “ Konya Bisiklet Sporunu Kalkındırma Derneği Başkanı Fatih Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerinin beni evimde ziyaretleri beni ve ailemi mutlu etmiştir.. Özellikle bizleri hatırlamaları ve gönlümüzü almaları spor camiasına bir örnek olmuştur. Kendilerini bu örnek davranışlarından dolayı kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Ziyaret günün anısına çektirilen fotoğraf ile son buldu.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor