Konspor

Potada Hazırlık Randevusu

Potada Hazırlık Randevusu

 
Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı 68 Aksaray takımı ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Mücadele her iki takım açısından da faydalı olurken maçı mavi beyazlılar 63-49 kazandı.
 
Türkiye Basketbol ikinci liginde mücadele eden ve farklı guruplarda yer alan Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı ile 68 Aksaray Belediyesi Basketbol takımı hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonunda oynanan karşılaşmanın galibi 63-49 Selçuklu Belediyesi oldu.

Her iki takım açısından da faydalı olan mücadelenin birinci periyodu büyük çekişmeye sahne oldu. Karşılıklı ataklar ve kaydedilen sayılarla birinci çeyrek 17-16 Selçuklu Belediyesi'nin üstünlüğü ile tamamlandı. Maçın ikinci periyodunda rakibine karşı üstünlük kuran ve sert savunmasıyla ön plana çıkan mavi beyazlılar aradaki farkı açtı ve soyunması odasına 38-19 önde giden taraf oldu.
Karşılaşmanın üçüncü çeyreği yine Selçuklu Belediyes takımının 50-33 üstünlüğü ile tamamlandı. Her iki takım kenar yönetimi de tüm oyuncularına süre vererek sahada görme fırsatı bulurken mücadele 63-49 mavi beyazlıların lehine tamamlandı.
Maçtan sonra açıklama yapan her iki takım teknik ekibi maçın takımların son durumunu görme açısından faydalı olduğunu ve ligde süre şansı bulamayan oyuncuların denenmesi açısından önemli bir maç olduğunu belirttiler.

Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı ligde pazar günü konuk edeceği Ted maçının hazırlıklarına kendi tesislerinde yapacağı çalışmalarla devam edecek.
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor