Gözler yeniden lige çevirildi!

Gözler yeniden lige çevirildi!

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 26, Spor Toto 2. Lig'de 27, Spor Toto 3. Lig'de ise 31. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

- Spor Toto Süper Lig

 

Bugün:

19.00 Kayserispor-Eskişehirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Akhisar Belediyespor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)

Yarın:

13.30 Osmanlıspor-Gençlerbirliği (Osmanlı)

16.00 Trabzonspor-Medicana Sivasspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Beşiktaş-Antalyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

20 Mart Pazar:

13.30 Mersin İdmanyurdu-Gaziantepspor (Mersin)

13.30 Torku Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Belediyesi)

16.00 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediyesi)

20.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Arena)

 

- PTT 1. Lig

 

Bugün:

19.00 Kardemir Karabükspor-Samsunspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

Yarın:

13.30 Giresunspor-Kayseri Erciyesspor (Giresun Atatürk)

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-1461 Trabzon (Kamil Ocak)

16.00 Vartaş Elazığspor-Karşıyaka (Elazığ Atatürk)

18.30 Balıkesirspor-Şanlıurfaspor (Balıkesir Atatürk)

20 Mart Pazar:

13.30 Göztepe-Altınordu (İzmir Atatürk)

13.30 Denizlispor-Alima Yeni Malatyaspor (Denizli Atatürk)

16.00 Adanaspor-Adana Demirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Multigroup Alanyaspor-Boluspor (Alanya Oba)

 

- Spor Toto 2. Lig

 

Beyaz Grup

---------------

Bugün:

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Nazilli Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

Yarın:

13.00 Orduspor-Hatayspor (Ordu 19 Eylül)

13.00 Alpedo Kahramanmaraşspor-Hacettepe (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.00 Pazarspor-İstanbulspor (Pazar İlçe)

13.30 Sarıyer-Kırklarelispor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 BUGSAŞ Spor-Ümraniyespor (Ankara OSTİM)

13.30 Pendikspor-Bandırmaspor (Pendik)

13.30 Menemen Belediyespor-Fethiyespor (Menemen İlçe)

13.30 Bayrampaşa-Konya Anadolu Selçukspor (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)

 

Kırmızı Grup

-----------------

Yarın:

13.00 Tokatspor-Manisaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kocaeli Birlikspor (Seyrantepe DİSKİ)

13.30 Tuzlaspor-Ankara Demirspor (Tuzla Belediye)

13.30 Fatih Karagümrük-Tarsus İdmanyurdu (Vefa)

13.30 MKE Ankaragücü-İnegölspor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Keçiörengücü-Eyüpspor (Ankara Aktepe)

13.30 Aydınspor 1923-Kartalspor (Adnan Menderes)

13.30 Bucaspor-Sivas Belediyespor (Yeni Buca)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Gümüşhanespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

 

- Spor Toto 3. Lig

 

1. Grup

----------

Yarın:

13.00 Arsinspor-Kırıkhanspor (Arsin İlçe)

13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Bursa Nilüferspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Yeşil Bursa-Tekirdağspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Turgutluspor-Zonguldak Kömürspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Tire 1922-Gölbaşıspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Altay-Erzin Belediyespor (Buca İlçe)

13.30 Maltepespor-Düzcespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Silivrispor-Kızılcabölükspor (Silivri)

 

2. Grup

----------

Bugün:

13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Derincespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.00 Diyarbekirspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Diyarbakır Atatürk)

13.30 Adliyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Ankara OSTİM)

Yarın:

13.00 Payasspor-Zara Belediyespor (Payas İlçe)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Sakaryaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Orhangazispor-Kemerspor 2003 (Orhangazi İlçe)

13.30 Gaziosmanpaşa-Sancaktepe Belediyespor (İstanbul Gaziosmanpaşa)

13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Yomraspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Ofspor (Doğan Seyfi Atlı)

 

3. Grup

----------

Yarın:

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Van Büyükşehir Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.00 24 Erzincanspor-Kastamonuspor 1966 (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Dersimspor-Dardanelspor (Tunceli Atatürk)

13.00 Körfez İskenderunspor-Sandıklıspor (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Manavgatspor-TKİ Tavşanlıspor (Evrenseki)

13.30 Beylerbeyi-Çatalcaspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Çine Madranspor (Darıca İlçe)

13.30 Niğde Belediyespor-Batman Petrolspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Gölcükspor-Bergama Belediyespor (İhsaniye İlçe)

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın