Taşkent spordan anlamlı ziyareti

Taşkent spordan anlamlı ziyareti

Taşkent Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı, antrenmanda geçirdiği kaza sonucu sağ bileğinden sakatlanan Bisikletçi Hüseyin Özkaradaş ve ailesini evinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.
23–27 Mart 2016 tarihleri arasında Alanya’da yapılacak olan Türkiye Bisiklet 2. kademe yarışlarına sıkı bir şekilde hazırlanan Taşkent spor Kulübünde antremanda yaşanan kazada sporculardan Hüseyin Özkaradaş sağ bileğinden sakatlandı. Hastanede sağ kolu alçıya alınan sporcu Hüseyin Özkaradaş, Alanya’daki yarışlarda koşamayacak.
Taşkent spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı, Antrenör Hasan Hüseyin Akırşan ve sporcular, sakatlanan ve evinde dinlenen sporcu arkadaşları Hüseyin Özkaradaş’ı ziyaret ettiler.
Başkan Şanlı; “ Sporcumuzun antreman da bir kaza sonucu sağ elinden sakatlanması bizleri üzmüştür. İnşallah sporcumuz en kısa zaman dilimi içerisinde eski sağlığına dönerek, hem çalışmalarına, hem de yarışlara katılacaktır. Geçmiş olsun diliyorum” dedi.
Geçmiş olsun ziyareti Başkan Ahmet Şanlı, Antrenör Hasan Hüseyin Akırşan ve sporcuların çektirdikleri toplu fotoğraf ile son buldu.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın