Konyaspor'dan Karalic ve Bekir Kahraman'a ödül..

Konyaspor'dan Karalic ve Bekir Kahraman'a ödül..


Toruk Konyaspor'a  geçmiş yıllarda başkan, teknik adam, yönetici ve futbolcu olarak hizmet veren isimlerin hatırlanmasını amaçlayan 'Efsanelere Vefa' ödül töreninin son konukları Suad Karalic ve Bekir Kahraman oldu.
 
Medipol Başakşehir ile Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda oynanan 26.hafta maçı öncesinde 1987-88 sezonu kadrosunda mücadele veren oyuncularımız Suad Karalic ile Bekir Kahraman, taraftarlarımızın önünde Başkan Ahmet Şan'ın elinden günün anısına plaket ve isimlerinin yazılı olduğu 42 numaralı formalarını aldı.
 
'Efsanelere Vefa' programının Konyaspor'a hizmet etmiş isimlerin hatırlanması amacıyla başladığını ve sezon başından bu yana devam ettiğini ifade eden Ahmet Şan, "1987-88 sezonu kadromuzda yer alan defans oyuncumuz Suad Karalic ve forvetimiz Bekir Kahraman ile bugün sizlerin önünde yeniden bir araya geldik. Kendilerine kulübümüze yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor ve tüm Konyaspor camiası adına bu ödülleri takdim ediyoruz. Biz büyük bir aileyiz. Her geçen günde Türk futbolunun önemli bir değeri olarak yükselmeye devam ediyoruz. İnşallah hep birlikte değerlerimize sahip çıkarak güzel günler görmeye devam edeceğiz" diye konuştu. 
 
'Yıllar sonra o heyecanı yeniden yaşıyoruz' sözleriyle duygularını aktarmaya başlayan Bekir Kahraman, "Bu mutlu günde düşünüldüğümüz için herkese çok teşekkür ederim. Maçtan önce Aykut Hocamızla da görüştük. Aykut Kocaman’la seneler önce karşılıklı rakip olarak oynadık. Başarılarını temenni ederim inşallah mutlu sona ulaşır" dedi.
 
'Ben Bosna'da yaşıyorum. Ama beni 30 yıl sonra hatırlayarak böyle güzel bir güne davet ettiğiniz ve ödüllendirdiğiniz için teşekkür ediyorum' diyen Suad Karalic ise, "Aynı duyguları bende yaşıyorum. Konya halkına, yönetime herkese çok teşekkür ederim. Şimdi takımda 2 tane Boşnak futbolcu Riad Bajic ve Amir Hadziahmetovic var. Bir de Fahrudin Ömerovic hoca var. Onun için ben Bosna’da sürekli maçlarını takip ediyorum. Her şeyi biliyorum takım iyi durumda. İnşallah böyle devam eder. Seneye Konyaspor’u Avrupa’da göreceğiz. Ben de maçlara geleceğim inşallah" şeklinde görüş belirtti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın