Taşkentspor İddialı Gitti

  Taşkentspor İddialı Gitti

 
Taşkent Gençlik ve Spor Kulübü Bisiklet Takımı, Türkiye Şampiyonası 2.Ayak Puanlı Yol Yarışları” katılmak üzere Antalya/Alanya’ya iddialı gitti.
Bisiklet Federasyonun 2016 yılı faaliyet programında yer alan “ Türkiye Şampiyonası 2.Ayak Puanlı Yol Yarışları” 24 – 27 Mart 2016 tarihleri arasında Alanya/Antalya’da yapılacaktır. Taşkent spor Bisiklet Takımı Alanya’da yapılacak olan yarışlara iddialı olarak gitti.
Taşkent Spor Bisiklet Takımı Antrenörü Hasan Hüseyin Akırşan; “ Antalya/Alanya ilçesinde yapılacak olan 2. Ayak Puanlı Yol yarışlarına çok iddialı hazırlandık. Sadece bir antremanda sakatlanan Hüseyin Özkardaş’ı kadrodan çıkartmak zorunda kaldık. İnşallah yarışlarda hem kulübümüzü, hem de ilimizi en iyi şekilde temsil ederek kürsüye çıkmayı hedefliyoruz.”dedi
Taşkent Spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı; “ Kulübümüz sporcuları 1 kademe yarışlarda konyamızı en iyi şekilde temsil etmişlerdi. Şimdi ise  “ Türkiye Şampiyonası 2.Ayak Puanlı Yol Yarışları”mücadele edeceklerdir. Takımımız bu yarışlara çok iyi hazırlandı. Yıldız sporcularımız yine kürsüye çıkacaktır. Şimdiden sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.
 
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın