Torku Konyaspor'da iki yıldız birden imzayı attı!

Torku Konyaspor'da iki yıldız birden imzayı attı!

Torku Konyaspor iç transfer çalışmalarında Ali Çamdalı ve Ali Turan ile 2'şer yıllık yeni sözleşme imzaladı
 
İç transfer çalışmalarını sürdüren Torku Konyaspor'da, sözleşmeleri sezon sonunda bitecek isimler takım kaptanları Ali Çamdalı ve Ali Turan ile varılan anlaşma gereği 2'şer yıllık yeni sözleşme imzalandı.
 
Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu içerisinde yer alan idari binada gerçekleşen imza töreninde Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Futbol Şube Sorumlusu Ömer Korkmaz ve Genel Menajer Önder Sami Güven'de hazır bulundu.
 
Açıklamasına "Takımımızdaki başarılı gidişin ve istikrarın devam etmesi adına kadromuzda kalmasını istediğimiz takım kaptanlarımızdan Ali Çamdalı ve tecrübeli oyuncumuz Ali Turan’ın sözleşmelerini ikişer yıl uzattık" sözleriyle başlayan Kulüp Başkanı Ahmet Şan, "Her iki tarafa ve camiamıza hayırlı olsun. Bu sezon hedefimizin üzerinde bir başarı yakalamak üzereyiz. Kalan 8 haftada inşallah bu başarı devam eder. Başarının mimarlarıyla bu istikrarında devam etmesi için sözleşmelerimizi uzatıyoruz. İç transferde sözleşmelerini uzatacağımız birkaç isim daha var. Hem teknik heyetimizin hem de oyuncularımızın sözleşmelerini uzattık. Önümüzdeki sezonun hazırlıklarını da bu şekilde yapmış oluyoruz. Sezonu inşallah şu an bulunduğumuz üçüncü sırada bitiririz ve ona göre yeni sezonun hazırlıklarını birkaç takviyeyle tamamlamış oluruz. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece bu başarının kalıcı olacağına inanıyorum. Bugüne kadar bu başarıda emeği geçtiği için hem Ali Çamdalı’na hem de Ali Turan’a takımdaki diğer oyuncularımızla birlikte teşekkür ediyorum. Taraftarımızla, basınımızla, şehrimizin tüm idarecileri ile birlikte bu başarı sağlandı. İnşallah burada kalıcı olmamız lazım ve bunun da devam etmesi lazım" şeklinde görüş belirtti.
 
"Öncelikle sayın başkanımıza güzel sözleri için teşekkür ediyorum. Bu istikrarın parçası olmak hakikaten gurur verici" sözleriyle konuşmasına başlayan takım kaptanı Ali Çamdalı, "Konyaspor’da üçüncü sezonumu tamamlıyorum. Buna inşallah 2 yıl ilave edeceğiz. Şahsım adına bir rekor olacak. Hiç bu kadar bir kulübe bağlı kalmamıştım. Burada kendimi bir aile içinde hissediyorum. Teknik ekip ve futbolcu arkadaşlarla beraber çok huzurlu ve mutlu bir ortamımız var. İnşallah istikrarlı bir şekilde devam eder ve hep birlikte başarıdan başarıya koşarız. Konyaspor camiasına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah hep beraber güzel günler yaşarız" dedi.
 
Konyaspor'da 4.sezonunu geride bıraktığını ifade eden tecrübeli oyuncu Ali Turan ise, "Öncelikle başkanımıza ve yönetimimize çok teşekkür ediyorum. Baktığımızda bu benim Konyaspor’da dördüncü yılım. Bu süre içerisinde en dibi gördüğümüz 2.ligden buraya geldik. Şimdi üst sıralardayız. Tabiki burada kalıcı olmak önemli, istikrar önemli. Geçen 4 yılda iyi ve kötü günlerimiz geçti. Burada gerçekten çok güzel bir ortam var. Hem takım olarak, hem yönetimimiz olsun hem hocamız olsun gerçekten bir mükemmel bir Konyaspor ortaya çıkarttılar. Bunun bir parçası olduğum için mutluyum. Güzel hedeflerimiz var ve bu hedeflerimiz doğrultusunda gidiyoruz. Konum itibariyle iyi yerdeyiz. Saha içinde ve dışında güzel bir aile ortamımız var ve bunu devam ettirmek istiyoruz. Bugünde kontratımızı 2 yıl daha uzattık. Kayserispor’da 5 yıl oynamıştım. Kaptanımız Ali Çamdalı’nın da dediği gibi burada 2 yılı daha tamamlarsam Konyaspor’da 6 yıl devam etmiş olacağım. İnşallah sakatlıksız, kazasız belasız bu yılları da atlatırız güzel günler geçiririz diyorum" diye konuştu.
 
Konuşmaların ardından Ali Çamdalı ve Ali Turan, 2'şer yıllık yeni sözleşmelere imza attı.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın