Konspor

Konyaspor'da yeni bir rekor kıracak imzayı attı

Konyaspor'da yeni bir rekor kıracak imzayı attı

Konyaspor'da 4.sezonunu geride bıraktığını ifade eden tecrübeli oyuncu Ali Turan sezon sounda bitecek sözleşmesini uzattı.

2 yıllık yeni sözleşmeyi imzalayan Ali Turan 2016-2017 ve 2017-2018 futbol sezonlarında da Torku Konyaspor forması giyecek.
 
Daha önce en uzun süre formasını giydiği takımın Kayserispor olduğunu kaydeden Ali Turan
"Öncelikle başkanımıza ve yönetimimize çok teşekkür ediyorum. Baktığımızda bu benim Konyaspor’da dördüncü yılım. Bu süre içerisinde en dibi gördüğümüz 2.ligden buraya geldik. Şimdi üst sıralardayız. Tabiki burada kalıcı olmak önemli, istikrar önemli. Geçen 4 yılda iyi ve kötü günlerimiz geçti. Burada gerçekten çok güzel bir ortam var. Hem takım olarak, hem yönetimimiz olsun hem hocamız olsun gerçekten bir mükemmel bir Konyaspor ortaya çıkarttılar. Bunun bir parçası olduğum için mutluyum. Güzel hedeflerimiz var ve bu hedeflerimiz doğrultusunda gidiyoruz. Konum itibariyle iyi yerdeyiz. Saha içinde ve dışında güzel bir aile ortamımız var ve bunu devam ettirmek istiyoruz. Bugünde kontratımızı 2 yıl daha uzattık. Kayserispor’da 5 yıl oynamıştım. Kaptanımız Ali Çamdalı’nın da dediği gibi burada 2 yılı daha tamamlarsam Konyaspor’da 6 yıl devam etmiş olacağım. İnşallah sakatlıksız, kazasız belasız bu yılları da atlatırız güzel günler geçiririz diyorum" diye konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor