Cihanbeyli miniklerinin Konyaspor sevgisi!

Cihanbeyli miniklerinin Konyaspor sevgisi!

Spor Toto Süper Lig’de ve Türkiye kupasında istatistiklerini alt üst ederek başarıya koyan Torku Konyasopr gönül verenleri ile birlik olmaya devam ediyor.

Yeşil Beyazlıların bu başarılı çıkışı Konya halkının büyük beğenisini kazanırken  maçların dışında antrenmanlarda da ziyaretçi akını yaşanıyor.  Konya’nın Cihanbeyli ilçesi gençlik meclisi de Torku Konyaspor antrenmanını ziyaret ederek teknik direktör Aykut Kocaman ve talebelerine başarılar diledi.

Cihanbeyli Gençlik Meclisi başkanı Yavuzhan Kale başkanlığında toplanan gençler unutamayacakları bir gün yaşarken, Başkan Kale TEOG’de derece elde eden Cihanbeylili gençler ile düzenledikleri ‘Yerel takım sevgisi’ isimli kompizisyon yarışmasın da dereceye giren öğrencileri Konyaspor antrenmanına getirdi.
Aykut Kocaman ve futbolcular tarafından sıcak bir şekilde karşılanan heyet futbolcular ve Aykut Kocaman ile bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.
Kocaman’a Konya Amatör Küme futbol takımlarından Cihanbeyli belediyespor’un Kaşkol ve formasını hediye eden Cihanbeyli li gençler futbolcularada çiçek verip ligde ve Avrupa kupası yolunda üstün başarılar dilediler.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın