Konspor

Rakibini ısırdı saha karıştı!

Rakibini ısırdı saha karıştı!

Kırşehir’de oynanan Bölgesel Amatör Lig 6. Grup karşılaşmasında arbede çıktı. Kırıkkalesporlu oyuncu rakip futbolcuyu ısırınca saha karıştı.

Kırşehirspor-Kırıkkalespor maçında, Kırıkkalespor futbolcusunun Kırşehirsporlu futbolcuyu ısırması iddiasının ardından sahaya çevik kuvvet ekipleri girdi.

Alınan bilgiye göre Ahi Stadyumu’nda oynanan Kırşehirspor-Kırıkkalespor maçının 86. dakikasında Kırıkkalespor futbolcusu Ömer Sular, girdiği bir mücadele sonrası Kırşehirspor oyuncusu Hacı Ahmet Çelik’i göğsünde ısırdı. Sular, sarı kart görürken maç bittikten sonra sinirlenen Kırşehirspor oyuncusu Çelik, kendisini ısıran Sular’a saldırdı.

Olaydan sonra saha içine çok sayıda çevik kuvvet polisi girerek oyuncuları sakinleştirmeye çalıştı. Kırıkkalespor’un 1-0 yendiği maç sonrasından yöneticiler arasında da arbede yaşanırken, maç öncesinde de 14 Kırıkkalespor taraftarı gözaltına alındı.

Maç öncesinde belirlenen sayı dışında stada alınmayan Kırıkkalespor’un taraftarlarına yapılan uyarılar sonrasında Meytaş Kavşağı üzerinde müdahalede bulunuldu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor