Konyaspor’un Milli oyuncuları ne yaptı?

Konyaspor’un Milli oyuncuları ne yaptı?

 
Milli maçlar nedeni ile lige verilen arada Konyaspor’un Milli takımlara gönderdiği 4 oyuncu geri dönüyor.  
 
Konyaspor’un suskun golcüsü Rangelov Mili takımıyla bir gol bulurken Bkubic, Traore, Bajic ve Amir Hadziahmetovic’te Mili takımları ile zorlu maçlara çıktı.
 
 
RANGELOV
Rangelov ülkesinin Portekiz ile oynadığı ve 1-0 kazandığı müsabaka ile Makedon’yayı 2-0 mağlup ettiği karşılaşmada 90’ar dakika oyunda kaldı.  Ülkesi adına iki galibiyettede rol sahibi olan Rangelov Makedonya’ya  birde gol attı. Konyaspor’un suskun golcüsü mili takımında gol sevinci yaşadı. 
 
AMİR VE BAJİC
Amir Hadziahmetovic  Bosna-Hersek U21 takımında Kazakistan U21 takımına karşı forma giydi.  Karşılaşma golsüz tamamlandı. Riad Bajic  ise aynı karşılaşmada Bosne Hersek milli takımında yedek olarak sahaya çıktı. Riad Bajic   forma şansı bulamadı.  
 
ABDOU RAZACK TRAORE 
Abdou Razack Traore ise ülkesi Burkine Fosa’nun Uganda ile oynadığı  2017 Afrika Uluslar Kupası elemeleri müsabakalarında forma giydi. Traore’nin takımı Uganda ile oynadığı iki maçta bir galibiyet bir beraberlik aldı.
 
NEJC SKUBİC 
Torku Konyaspor kadrosuna devre arasında katılan ve kısa zamanda taraftarın sevgilisi olan Slovenya oyuncu Nejc Skubic ise Slovenya’nın Makedonya’yı 1-0 mağlup ettiği karşılaşmada 90 dakika gorma giyerken Kizey irlanda’ya 1-0 oldukları karşılaşmada 61 dakika sahada kaldı

SAkcakaya
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın