Taşkent spor hedefine emin adımlarla yürüyor

  Taşkent spor hedefine emin adımlarla yürüyor

 
 
Konya Meram Çıtır Simit 2. Amatör Küme A grubunda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Taşkent spor, hafta sonu karşılaşacağı Maliye spor maçına 3 puan parolasıyla hazırlanıyor.
2015–2016 futbol sezonunda İkinci Amatör Küme A grubunda Hadim spor, Maliye spor Mobilyacılar Site spor, İçeri Çumra Belediye spor ve A.Kültür spor ile birlikte mücadele eden Taşkent spor futbol takımı, bu sezon hedefini şampiyonluk ve bir üst lige çıkmak olarak belirledi.
 
Turuncu –Beyazlı ekip, ligin üçüncü haftasında karşı karşıya geleceği Maliye spor maçının hazırlıklarını antrenör Talat Yıldırım yönetiminde yaptığı antrenmanlar ile sıkı bir şekilde sürdürüyor. Taşkent spor’da parola 3 puan olarak belirlendi.
Taşkent spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı; “ İyi bir ekip iyi bir kadroya sahibiz. Bu sezon hedefimizi şampiyonluk olarak belirledik. İlk iki maçımızı kayıpsız geçtik. Şimdi ise hafta sonu Maliye spor ile karşılaşacağız. Hedefimizi iyi oyun ve 3 puan olarak belirledik. Bu maça tüm hemşehrilerimizi ve Konyalı amatör futbola gönül veren sporseverleri davet ediyorum ” Dedi.
İkinci Amatör Küme “A” grubuna dâhil 3 Nisan Pazar günü Şehit Süleyman Samur Sahasında oynanacak olan Maliye spor-Taşkent spor karşılaşması saat: 12.00’de başlayacak.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın