Aykut Kocaman: Ekstra güç ekstra motivasyon

Aykut Kocaman: Ekstra güç ekstra motivasyon

Ankara’da oynadığı müsabakada Gençlerbirliği’ni 90. Dakikada Rangelov’un golü ile 1-0 mağlup eden Torku Konyaspor’da teknik direktör Aykut Kocaman taraftarlara teşekkür etti. 

Karşılaşma öncesinde havanını sıcak olmasının kendilerini etkileyeceğini düşündüğünü kaydeden Kocaman: “ koşu mesafelerine baktım çok yüksek ancak, tempo ve çabukluk o kadar etkili değildi. Pozisyon oluşmasını etkiledi.

Müsabaka boyunca verilen mücadelenin karşılığında oyunun ritmini kaybettiği bir anda ve hatta beraberliğin iyi olduğunu düşündüğümüz dakikalarda gelen gol bizi mutlu etti” dedi.

Maça iyi başlayamadıklarını ve rakibin kontrolü altında geçen 10 dakikanın ardından ‘kontrol elimizdeydi’ diyen Kocaman: Futbolun doğrularını yaptık. Doğru oynadık. İkinci yarıda bunu sürdürmek istedik ama olmadı. İleri uç ile geri arasındaki bağlantımızı kaybettik. Yaptığımız değişikiklerle bunu sağlamaya çalıştık. Süper Lig üçüncülüğü mücadelesinde gelen bu gol ekstra moral ve motivasyon sağladı bize. Rakibimizi tebrik ediyorum” dedi.

Taraftara teşekkür

Konyaspor taraftarlarının büyük mesafe aldığını kaydeden Teknik Direktör Aykut Kocaman : “Maçın başından sonuna kadar taraftar büyük destek verdi. Esas olan şu ki takıma destek vermenin yanı sıra rakiple uğraşmayan, enerjilerini kendi takımları için harcayan bir taraftar topluluğumuz var. Teşekkürler” dedi.

 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın