Poljac: Konyaspor taraftarı muhteşem

Poljac: Konyaspor taraftarı muhteşem

Geçirdiği trafik kazası sonrasında yaşantısını şimdilik tekerlekli sandalyeye bağlı olarak sürdüren Torku Konyaspor'un eski oyuncusu Branimir Poljac, durumunun her geçen gün iyiye doğru gittiğini ve hayata dair umudunu hiç kaybetmediğini söylerken, daha iyi olacağına inandığını belirtti.
 
Torku Konyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Ali Karaçayır'ın desteğiyle kulübün davetlisi olarak Konya'ya gelen eski oyuncu Branimir Poljac evi olarak gördüğü Konya'da yıllar sonra yeniden olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
 
Açıklamalarına "6 yıl aradan sonra tekrar Konya’da olmak çok mutluluk verici" sözleriyle başlayan Branimir Poljac, "Zor dönemler atlattım. Fakat şu an durumum iyi. Her gün daha iyiye gidiyor. Daha çok çalışmaya gayret ediyorum. Bir gün iyi olacağımı ümit ediyorum. Hayata dair hiç umudumu kesmedim" diye konuştu.
 
Branimir Poljac, "Benim Konyaspor’da oynamış olmam bile güzel bir anı. Konya’da yaşamış olduğum için çok mutluyum ve taraftarlarımız bana çok güzel anlar yaşattı. Burada yaşadığım hiçbir anı unutamam. Fenerbahçe maçında bir gol atmıştım onu unutamıyorum. Ankaraspor maçı vardı bir de orda küme düşmüştük. O da en üzüldüğüm maçtı" dedi.
 
'Tam bir Konya aşığı oldum' diyen Branimir Poljac, "Burada çok mutluydum. Burada top oynamayı, taraftarları, yemekleri her şeyi çok özledim. Tam bir Konya aşığıyım. En çok etliekmeği özledim" derken sözlerine şöyle devam etti:
 
"Konyaspor’u takip ediyorum fakat maçlarını canlı izleyemiyorum. Sonradan ve özetlerden de Konyaspor’u beğenerek izliyorum ve çok gururlanıyorum. Konyaspor’un Avrupa’ya gitmesi büyük bir adım. Konya’yı temsil etmesi adına bir başarı bekliyorum. Stadımız müthiş. Taraftarlarla ilgili söyleyeceğim pek fazla bir şey yok her şey ortada. Stadı dolduruyorlar ve çok güzel tezahürat yapıyorlar. Beğenerek takip ediyorum..."  
 
 
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın