Konspor

Ali Çamdalı: Golüm taraftarlara armağanımdır

Ali Çamdalı: Golüm taraftarlara armağanımdır

Fenerbahçe karşısında 86. dakikada attığı golle Torku Konyaspor'a galibiyeti getiren isim olan takım kaptanı Ali Çamdalı, attığı golü ve galibiyeti her zaman olduğu gibi muhteşem destek veren taraftarlara armağan ettiğini söyledi.
 
2-1 kazanılan Fenerbahçe maçının ardından açıklamalarda bulunan Torku Konyaspor takım kaptanı Ali Çamdalı, "Namağlup bir serimiz vardı. İç sahada özellikle bunu çok iyi sürdürdüğümüzü düşünüyorum. Taraftarlarımızın desteğiyle inanılmaz bir atmosfer vardı. Biz inanmıştık. Maç içerisinde tabiki git-geller oluyordu illaki. Sonuçta rakip Fenerbahçe. Son dakikalarda galibiyet golünü bulduğumuz için tabiki de çok çok mutluyuz. Gol benden geldi. Aslında bu çok  alışık olmadığımz bir durum. Golümü ve galibiyeti taraftarlarımıza armağan ediyorum. Yine inanılmazlardı. Umarım yolumuza emin adımlarla devam ederiz. 53 puanı yakaladık ve üçüncülüğü artık vermek istemiyoruz. Bunu hak ettiğimizi düşünüyorum. Çünkü inanılmaz bir arkadaşlığımız var. İnşallah bunun sonunu getiririz" diye konuştu.
 
Taraftarla ilgili sorulan bir soruya Ali Çamdalı, "Demek ki bu durum yalnızca büyükler diye anılan takımlarda değil Anadolu takımlarında da oluyormuş. Bunu Konyaspor taraftarı kaçıncı kez oldu bilmiyorum ama her defasında tribünleri doldurarak gösteriyor. Uzun zamandır inanılmaz bir atmosfer oluşturuyorlar. Böyle bir atmosferde iç sahada oynamak futbolcuya inanılmaz keyif veriyor. İnşallah bu diğer Anadolu takımlarına da örnek olmuştur. Çünkü yeni stadyumlarımızla birlikte bu konuda inanılmaz bir çıkış var. Umarım onlarda Konyaspor'u örnek alırlar" cevabını verdi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor