Konspor

Konyaspor Futbol Okuluna kayıtlar devam ediyor

Konyaspor Futbol Okuluna kayıtlar devam ediyor

Konyaspor Kulübü bünyesinde açılan ve eğitimlerine yıl boyu aralıksız olarak devam eden 'Futbol Okulu'nun tanıtımı Torku Konyaspor'un Fenerbahçe ile oynadığı 28.hafta maçı öncesinde Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu çevresine kurulan standlarda yapıldı.
 
Kulüp Başkanı Ahmet Şan ve İkinci Başkan Fatih Yılmaz'da standları ziyaret ederek bilgi aldı.
 
'Konyaspor Futbol Okulu'na 5-15 yaş arası herkes kayıt olabilirken, şehit ve gazi çocuklarından herhangi bir ücret talep edilmiyor. 
Yorumlar
  1. Konyaspor Futbol Okuluna kayıtlar devam ediyor
    Konyaspor dikkatine 16.01.17 22:47

    Sayın Konya spor futbol yöneticilerine Konya spor alt yapı dediniz reklam ettiniz ben de çocuğumu kayıt ettirmeye gittim .Burda 150tl yazlık forma ücreti,100tl kışlık forma ücreti,2aylıkta peşin antreman ücreti 100tl olmak üzere 350tl ödedim.Bana yazır halı sahasında antremanların yapılacağını,cumartesi pazar günleri olacağını söylediler.Gittiğimde şok oldum.Halı sahada 5 tane çocuk vardı ve yaşları 5-6 yaş aralığındaydı.Benim çocuğum ise 2005 doğumlu 12 yaşında . Biz buraya futbol oynamaya mı gidiyoruz yoksa kreşe mi belli değil. Sizden ricam bu işin düzeltilmesi , düzeltilmemesi halinde verdiğim paranın iadesi ve yöneticilerden birisinin açıklama yapmasını istiyorum. Futbolu ticaret amaçlı yapmayın!!

Yorum Yapın

Konspor

Konspor