Rangelov: "Bu ekibin bir parçası olduğum için çok mutluyum"

Rangelov:

 
Fenerbahçe karşısında Konyaspor'un ilk golünü kaydeden Bulgar oyuncu Dimitar Rangelov, çok önemli bir galibiyet aldıklarını söylerken, bu takımın bir bireyi olduğu için mutlu olduğunu ifade etti.
 
Fenerbahçe ile oynanan ve 2-1 galip gelinen maçın önemli ve zor geçeceğini bildiklerini belirten Konyaspor'un başarılı oyuncusu Dimitar Rangelov, "Kazandığımız için çok mutluyum. Tabiki de bizim için çok önemli bir maçtı. Çok zor olacağını biliyorduk. Nitekim öyle de oldu. Attığımız iki güzel golle 3 puanı aldık. Bu galibiyetten ve taraftarlarımızı mutlu ettiğimizden dolayı çok sevinçliyiz" diye konuştu.
 
Sezonun ikinci yarısıyla birlikte yakalanan başarının çok güzel olduğunu da sözlerine ekleyen Dimitar Rangelov, "Öncelikle bu ekibin içerisinde olduğum için çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Takımımızda gerçekten çok güzel bir arkadaşlık ortamı var. Hem saha içerisinde hem de saha dışında, soyunma odasında bile takımımızın başarılı olması adına inanılmaz bir şekilde savaşıyoruz, mücadele ediyoruz. Bu da bize beraberinde başarıyı getiriyor. Bundan dolayı iyi bir kolektif yapımız var. İyi savaşıyoruz. Bu da beraberinde doğal olarak başarıyı getiriyor" dedi. 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın