Konspor

Şanlıurfaspor, Erhan Altın'la sözleşme imzaladı

Şanlıurfaspor, Erhan Altın'la sözleşme imzaladı

PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor, teknik direktör Erhan Altın'la sözleşme imzaladı.
 
Kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreni öncesi gazetecilere açıklamada bulunan Altın, kendisine gelen teklifi hiç düşünmeden kabul ettiğini belirterek, çok iyi kadrosu olan bir takımı çalıştırmaktan memnuniyet duyacağını dile getirdi.
 
Tüm camiayla birlik ve beraberlik içerisinde güzel bir ortam oluşturmak istediklerini kaydeden Altın, şöyle devam etti:
 
"Eğer bir şeyi başaracaksak hep birlikte başaracağız. Benim tek başıma hiçbir şey yapma şansım yok. Birlikte başaracağız. Allah'ın izniyle kalan 6 maçımızı kazanacak kapasiteye sahip bir takımımız var. Biz nasıl başarılı oluruz, kalan 6 maçta nasıl 18 puan alırız bunun derdindeyiz. Bu güç bizde var ama birlikte bunu başarmak zorundayız. Çok mutluyum, çok huzurluyum çünkü çok iyi bir camiaya, çok iyi bir şehre ve çok iyi bir kulübe geldiğimi biliyorum. Kulüp başkanımız ve yönetimimiz beni bu göreve layık gördüğü için çok mutluyum. Bundan sonra gecemizi gündüzümüze katıp çalışarak başarı olacağız inşallah."
 
Genel menajerlik görevine getirilen Süha Sidal ise bembeyaz bir sayfa açtıklarını ve hep birlikte başarıyı yakalayacaklarını belirterek, Altın ve ekibine başarılar diledi.
 
Konuşmaların ardından Altın ile gelecek yılı opsiyonlu olmak üzere sezon sonuna kadar anlaşma imzalandı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor