Konyaspor, Eskişehirspor deplasmanına çıkıyor!

Konyaspor, Eskişehirspor deplasmanına çıkıyor!

Futbolda Spor Toto Süper Lig'de 29, PTT 1. Lig'de 30. hafta maçları yapılırken, Spor Toto 2. Lig'e 32, Spor Toto 3. Lig'e ise 36. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

- Spor Toto Süper Lig

 

Yarın:

13.00 Eskişehirspor-Torku Konyaspor (Eskişehir Atatürk)

13.00 Çaykur Rizespor-Osmanlıspor (Çaykur Didi)

16.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya)

19.00 Medicana Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)

17 Nisan Pazar:

13.30 Medipol Başakşehir-Gaziantepspor (Başakşehir Fatih Terim)

13.30 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediyesi)

19.00 Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu (Ülker)

18 Nisan Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)

 

- PTT 1. Lig

 

Yarın:

15.00 Adanaspor-1461 Trabzon (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Vartaş Elazığspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)

17 Nisan Pazar:

15.30 Alima Yeni Malatyaspor-Altınordu (Malatya İnönü)

16.00 Kayseri Erciyesspor-Şanlıurfaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.30 Kardemir Karabükspor-Multigroup Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18 Nisan Pazartesi:

18.00 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)

19.00 Balıkesirspor-Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Göztepe-Boluspor (İzmir Atatürk)

20.00 Denizlispor-Karşıyaka (Denizli Atatürk)

 

- Spor Toto 2. Lig

 

Beyaz Grup

---------------

Yarın:

15.00 Orduspor-Pendikspor (Ordu 19 Eylül)

17 Nisan Pazar:

15.00 İstanbulspor-Ümraniyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

15.00 Bandırmaspor-BUGSAŞ Spor (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Nazilli Belediyespor-Sarıyer (Nazilli İlçe)

15.00 Alpedo Kahramanmaraşspor-Pazarspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.00 Kırklarelispor-Fethiyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Anadolu Üsküdar 1908-Bayrampaşa (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Hatayspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

15.00 Hacettepe-Menemen Belediyespor (Cebeci İnönü)

 

- Kırmızı Grup

 

17 Nisan Pazar:

15.00 Tuzlaspor-Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye)

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Gümüşhanespor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

15.00 Kocaeli Birlikspor-MKE Ankaragücü (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Tokatspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.00 Eyüpspor-Sivas Belediyespor (Eyüp)

15.00 Manisaspor-Bucaspor (Manisa 19 Mayıs)

15.00 Ankara Demirspor-Aydınspor 1923 (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe DİSKİ)

15.00 Kartalspor-İnegölspor (Kartal)

 

- Spor Toto 3. Lig

 

1. Grup

----------

17 Nisan Pazar:

15.00 Arsinspor-Silivrispor (Arsin İlçe)

15.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Maltepespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altay (Kazım Karabekir)

15.00 Bursa Nilüferspor-Tire 1922 (Nilüfer)

15.00 Kırıkhanspor-Turgutluspor (Kırıkhan İlçe)

15.00 Kızılcabölükspor-Yeşil Bursa (Kızılcabölük Semt Sahası)

15.00 Düzcespor-Kozan Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Gölbaşıspor-Tekirdağspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

 

2. Grup

----------

17 Nisan Pazar:

15.00 Adliyespor-Etimesgut Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.00 Orhangazispor-Payasspor (Orhangazi İlçe)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Diyarbekirspor (Sultanbeyli Gölet)

15.00 Kemerspor 2003-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Sakaryaspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Sakarya Atatürk)

15.00 Zara Belediyespor-Gaziosmanpaşa (Zara Ahmet Başyurt)

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sancaktepe Belediyespor (Bodrum İlçe)

15.00 Derincespor-Yomraspor (İzmit İsmetpaşa)

 

3. Grup

----------

17 Nisan Pazar:

15.00 Bayburt Grup Özel İdare-Gölcükspor (Bayburt Genç Osman)

15.00 24 Erzincanspor-Niğde Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

15.00 Çorum Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Kastamonuspor 1966-Beylerbeyi (Gazi)

15.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Körfez İskenderunspor (Van Atatürk)

15.00 Bergama Belediyespor-Dersimspor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Batman Petrolspor-Manavgatspor (Batman 16 Mayıs)

15.00 Çine Madranspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Çine Yüksel Yalova)

15.00 Çatalcaspor-Dardanelspor (Ziya Altınoğlu)

 

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın