Selçuklu Belediiyespor kenetlendi!

Selçuklu Belediiyespor kenetlendi!

Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı play off elemeleri ikinci turunda Ankara temsilcisi Orman Gençlik ile oynayacağı maçın hazırlıklarına devam ediyor. Maçların programı açıklanırken mavi beyazlılar ilk maça deplasmanda çıkacak.
 
Türkiye Basketbol 2. ligi play off elemeleri heyecanı devam ediyor. Play off eleme maçlarının ilk turu tamamlanırken ikinci tur maçlarının programı da açıklandı. Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada play-off elemeleri ikinci turuna kalan takımların maçlarını önümüzdeki hafta oynayacaklarını duyurdu.
ilk maç 20 Nisan'da
Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı bir üst tura yükselen takımlar arasında yer alıyor. Mavi beyazlılar diğer gurubun iddialı ekipleri arasında bulunan Ankara temsilcisi Orman Gençlik takımıyla eşleşti. Fikstür avantajı Orman Gençlik takımında yer alırken iki takım arasındaki ilk mücadele 20 Nisan Çarşamba günü saat: 18:00 da Ankara Arena da oynanacak.

Serinin ikinci maçı içi 23 Nisan Cumartesi günü saat: 17:00 da Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonunda oynanacak. İki maç sonunda eşitlik olması durumunda serinin üçüncü maçı ise yine Ankara Arena da 26 Nisan Salı günü oynanacak.
Zorlu mücadelenin hazırlıklarına devam eden Selçuklu Belediyesi Basketbol takımında oyuncuların hırslı istekli oluşu antrenör İsmail Beleş'i memnun ederken, oyuncular arasındaki bağlılık ve inanç ise ayrı motive kaynağı oluyor. Ankara Orman'ı geçmek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirten Tecrübeli Antrenör İsmail Beleş, oyuncularının bunu başaracak güce ve inanca sahip olduklarını söyledi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın