Konyaspor taraftarının bilet çilesi...

Konyaspor taraftarının bilet çilesi...

 
20 Nisan Çarşamba günü Konya’da oynanacak Ziraat Türkiye Kupası Torku Konyasor Fenerbahçe yarı final ilk karşılaşmasının biletlerinin satışı Kombine kart sahipleri için önceki gün başlamıştı. Bu gün saat 18’e kadar sürmesi beklenen satışlar bu gün aksadı.  
Torku Arena önünde bulunan gişelerde sabah sekizden itibaren kuyruklarda bekleyen futbolseverler bilet alabilmek için yerinden bile kıpırdamıyor.

Ancak saatler geçmesine rağmen bilet satışı başlayamadı. Bilet alabilmek için saatlerce bekleyen taraftarlar yetkililerden açıklama beklerken sabırların taştığı noktada arıza giderildi.

satış saat 15:00'da başladı
Edinilen bilgilere göre Passolig sisteminde kaynaklanan bir arıza nedeniyle satış işleminin gerçekleştirilemediği arızanın giderilmesi için yapılan çalışmaların ardından saat 15:00 itibariyle bilet satışının başladığı öğrenildi.

Genel satış Pazar günü
Konyaspor kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada indirimli bilet satışlarının Cumartesi günü saat 19:00'da kadar süreceği,  genel bilet satışının ise Pazar günü başlayacağını belirtti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın