"3 puanla ayrılmayı başardığımız için mutluyuz"

Eskişehirspor karşısında maça ilk onbirde başlayan ve başarılı bir mücadele ortaya koyan Halil İBrahim Sönmez maç sonrası yaptığı açıklamada kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Halil İbrahim Sönmez : "Açıkçası daha da zor bir maç olmasını bekliyorduk. Erken gelen kırmızı kart ve golümüz maçın beklediğimizden daha kolay geçmesini sağladı. Daha rahat top oynamaya ve pas yapmaya başladık. Bizim istediğimiz bir oyun ortaya çıktı. Top daha fazla ayağımızdaydı. Mutlak galibiyet bekliyorduk. Rakibimizin durumu bizi ilgilendirmiyordu. Gönül isterdi ki bu durumlarda olmasınlar. Ama yapacak birşey yok. Bizim de UEFA Kupalarına katılma ve ligde bulunduğumuz yeri koruma hedefimiz var. Yenilmezlik serimizi sürdürme adına her hafta sahaya çıkıyoruz. Bu maçtan mutlak 3 puanla ayrılmamız gerekiyordu. Bunu başardığımız için çok mutluyuz" dedi.

Fenerbahçe'yi bekliyoruz
Halil İbrahim Fenerbahçe maçı için ise şunları söyledi: " Şimdi önümüzde Fenerbahçe ile oynayacağımız 2 maçlık bir kupa serisi var. İlk maçı evimizde oynuyoruz ve o maçı kesinlikle kazanmak istiyoruz"  
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın