Konspor

Başkan Şan'dan sert tepki!

Başkan Şan'dan sert tepki!

Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, e-bilette yaşanan soruna sert tepki gösterdi. Başkan Şan, 'Hukuki yollara başvuracağız. Gerekirse bu e-biletten çıkmaya çalışacağız. Böyle bir kepazelik olmaz' dedi.  

Torku Konyaspor’un Fenerbahçe ile oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçının genel bilet satışında yaşanan sistem sorununa Konyaspor Başkanı Şan, sert tepki gösterdi.
 
Gişede bilgi alan Ahmet Şan, KONTV Haber'e açıklamalarda bulundu.
 
Şan, 'Bu sistemde geçen haftada problem yaşandı. Kağıt bilet haricinde kombine bilet sahiplerine benzer bir problem oldu. E-bilet sistemi iflas etmiştir. E-bilet gerçekten bizi çok mağdur etti Konya'da...' dedi.
 
Bilet için sabahın 5'inden itibaren sırada olan taraftarın olduğunu aktaran Şan, '2016 Türkiye'sinde böyle bir rezalat yaşanmaması gerekir. Konya taraftarı takımına sahip çıktı diye böyle bir eziyete mağruz kalmasını ben Konyalı olarak kendime yediremiyorum. 10 yıllığına bu işin ihalesini alan Aktif Bank sorumlu, bu yaptırımı federasyon cezasız bırakmaması lazım. Biz hukuki yollara da başvuracağız. Gerekirse bu e-biletten çıkmaya çalışacağız. Böyle bir kepazelik olmaz. Biz eski statda gişeleri açıyorduk ihtiyaca göre biletleri bastırıp kendimiz satıyorduk, bilet satmak çok mu marifet. Bu gidişata artık dur demek lazım. Pasolig bu eksikleri gidermesi lazım, bizim sırtımızdan para kazanıyorlar. Her biletten 2'şer 3'er lira para alıyorlar, Pasolig'den 15-16 lira para alıyorlar. Bu paranın karşılığını vermeleri lazım. Konyaspor taraftarının mağdur etmeye kimsenin hakkı yok' dedi.
 
Konhaber.com
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor