Ünlü isimler Konya'da buluştu!

Ünlü isimler Konya'da buluştu!

Konya'da düzenlenen 2015 Mevlana Hoşgörü ve Barış Ödülleri Gecesi'nde, spor dünyasının başarılı isimleri ödüllendirildi.  

Mevlana Hoşgörü, Barış, Kültür ve Sanat Derneği Genel Sekreteri Cem Demir, düzenlenen gecede, Türk spor tarihinde önemli yer edinmiş isimleri andıklarını söyledi.
 
Gecede Konya'nın en başarılı kurum ve markalarının da ödüllendirileceğini ifade eden Demir, barış ve huzura katkı sağlayanları ve bu mesajın sahiplerini takdir etmek üzere organizasyonun gerçekleştirildiğini bildirdi.
 
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yılın en hoşgörülü ve başarılı kulüp başkanı ödülüne layık görüldü.
 
Orman, burada yaptığı konuşmada, yaklaşık iki yıldır tüm maçlarını deplasmanda oynadıklarını, Vodafone Arena'nın hizmete girmesiyle büyük mutluluk yaşadıklarını kaydetti.
 
Geçen haftaya kadar Türkiye'nin çeşitli illerinde müsabakaya çıktıklarını anımsatan Orman, "Konya'daki maçımızda, bize evimizdeymiş hissi uyandıran bu şehirde, bu ödülü almak daha anlamlı oldu. Herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.
 
Gecede, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, eski Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Torku Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan, Torku Konyaspor Teknik Direktör Aykut Kocaman, Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay,  Antalyasporlu futbolcu Samuel Eto'o ile milli tekvandocu Servet Tazegül ödüle layık görüldü.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın