"Konyaspor geliyor bak" ödüllendirildi!

Tribünlerimizin en çok beğenilen tezahüratı olan 'Konyaspor Geliyor Bak' ın isim sahibi olan sanatçı Burcu Güneş, kulübün davetlisi olarak geldiği Konya'da önce Mevlana Türbesi'ni ziyaret etti ardından da Fenerbahçe ile oynanan maç öncesinde Başkan Ahmet Şan tarafından ödüllendirildi.
 
2001 yılında söylediği 'Selvi Boylum' şarkısının nakarat kısmı Torku Konyaspor taraftarlarınca 'Konyaspor Geliyor Bak' diye uyarlanan ve son günlerin en çok beğenilen tezahüratı haline gelen sanatçı Burcu Güneş, kulübün davetlisi olarak Konya'ya geldi.
 
İlk durakları Mevlana Türbesi olan Burcu Güneş ve beraberindekilere burada rehberler tarafından bilgi verildi.
 
Burcu Güneş akşam oynanan Torku Konyaspor-Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçı öncesinde ise Kulüp Başkanı Ahmet Şan tarafından ödüllendirildi.
 
Başkan Ahmet Şan yaptığı kısa konuşmada, "Burcu Güneş hanımefendi taraftarlarımızın en çok beğenilen tezahüratı olan 'Konyaspor Geliyor Bak' ı seslendirerek kendilerini ve bizleri son derece mutlu etmişlerdir. Artık bizler kendisini bir Konyaspor taraftarı olarak görüyoruz. Sizlerin adına 'Hoşgeldin' diyorum. Kulübümüz yeni bir taraftar daha kazanmıştır" diye konuştu.
 
"Sosyal medyada Selvi Boylum parçasının değiştirilmiş ve tezahürat haline getirilmiş bölümünü izlediğimde bir heyecan kapladı içimi ve son derece mutlu oldum" sözleriyle açıklamasına başlayan sanatçı Burcu Güneş, "Sonra görüşmeler, benim şarkıyı hemen değiştirip okumama neden oldu. Geçen hafta Fenerbahçe ile oynanan lig maçındaki o coşku ve atmosfer bütün tüylerimi diken diken etti ve o kadar büyük bir heyecan hissetmeye başladım ki. Bu hafta yapılan daveti büyük bir sevinçle kabul ettim ve geldim. İçimde bir coşku var. Belkide bu şarkı bir vesile olacak ve önümüzdeki senelerde daha büyük daha güzel başarılar gelecek" şeklinde görüş belirtti.
 
Konuşmaların ardından Kulüp Başkanı Ahmet Şan, sanatçı Burcu Güneş'e günün anısına bir tablo ve isminin yazılı olduğu 42 numaralı Konyaspor forması hediye etti.
 
Tören sonrasında Burcu Güneş, 'Konyaspor Geliyor Bak' parçasını stadyumu dolduran taraftarlarla birlikte söyledi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın